Eksotiskas masāžas un to pozitīvā iedarbība

Klasiska muguras masāža ir brīnišķīga relaksācija un bieži tiek rekomendēta gan sportistiem, gan fiziska, gan sēdoša darba darītājiem. Brīžos kad gribas sevi īpaši palutināt, var izvēlēties kādu neierastāku masāžas veidu – karsto akmeņu masāžu, Champi galvas masāžu vai Indijas pēdu akupunktūras masāžu.

1. Karsto akmeņu masāža (Stone therapy)

Karsto akmeņu masāžas saknes iestiepjas tūkstošiem gadu senā pagātnē un tās ceļi ved uz Seno Indiju, seno Japānu un Ķīnu, kā arī līdzīga prakse pirms simts gadiem ir novērota Havaju salās un Ziemeļamerikā.

Masāža ar akmeņiem atbrīvo muskuļus no sasprindzinājuma un sāpēm – karstums palielina asins pieplūdumu sāpju skartajai zonai un mazina muskuļu spazmas. Šāda terapija palīdz arī samazināt stresa un trauksmes līmeni, kā arī uzlabot miega kvalitāti. Karsto akmeņu masāža ir pilnīgi droša, ja to veic pieredzējis speciālists, turklāt masieris var vienlaicīgi uz ķermeņa izvietot gan karstus, gan vēsus akmeņus, lai panāktu labāku rezultātu.

2. Champi galvas masāža

Šīs masāžas tehnika nāk no Indijas un tai ir četru soļu secība kādā masāža tiek veikta – no sākuma tiek masēti pleci, tad kakls, pēc tam pakausis un visbeidzot piere. Šāda galvas masāža palīdz mazināt migrēnu un muguras sāpes, paātrina matu augšanas ātrumu, palīdz uzlabot atmiņu un mazina bezmiegu. Runā, ka Champi galvas masāžu vismaz reizi būtu jāizmēģina katram, lai saprastu kā tas ir - nonākt debesīs un ar galvu mākoņos.

3. Indijas pēdu akupunktūras masāža

Tā kā pēdās ir ļoti daudz aktīvie punkti, tad profesionāla masiera veikta procedūra palīdzēs uzlabot asinsriti un limfas atteci, aktivizēt imūnisistēmu, mazināt stīvuma sajūtu un palielināt kustību amplitūdu, paātrināt dzīšanas procesus, uzlabot koncentrēšanās spējas un prāta skaidrību, kā arī ļaus izjust mieru un būt labā garastāvoklī.

Masiere Ruta Stomina ir pārliecināta – galvenais, lai masierim būtu labas un vieglas rokas. Nav mazsvarīgi, lai tiktu izmantotas kvalitatīvas eļļas vai kokosa sviests, kas ir īpaši piemērots ārstnieciskajām masāžām. Ruta aicina dažādus masāžu veidus izbaudīt savā masiera privātpraksē. Pieejama arī limfodrenāžas procedūra, procedūras ar skrubjiem un Ice Cool active ietīšanās procedūras. Tāpat īpaši vīriešiem ir iespēja veikt dažādu zonu vaksāciju.