Esi labākais savā profesijā – iegūsti vairāk klientu ar iProf!

Photo by Austin Distel on Unsplash

Vēlies paplašināt klientu loku, pelnīt vairāk un būt labākais starp savas profesijas pārstāvjiem? Reģistrējies iProf, lai klienti tevi atrod paši! Neatkarīgi no tā, vai esi kosmetologs, manikīra meistars, auto tehniķis, celtnieks, krāsotājs, grāmatvedis, jurists vai dietologs – tu tiksi pamanīts!

Kāpēc pašnodarbinātajiem un uzņēmumiem reģistrēties iProf.lv?

Atzīsim, ka visiem nodarbinātajiem un uzņēmumiem, pat tiem, kuriem iet ļoti, ļoti labi, vienmēr varētu iet vēl labāk, vai ne? Papildus klienti nekad nenāk par skādi, turklāt uzņēmuma atpazīstamība un profesionāļu pieprasījums ilgtermiņā nozīmē tikai izaugsmi!

Reģistrējoties iProf.lv platformā, pavērsi durvis jauniem klientiem – tiem, kuri citādāk nebūtu tevi atraduši. Ienākot mājaslapā klienti meklēs labāko profesionāli savā jomā, piemēram, ja kādam nepieciešama ģimenes ārsta konsultācija, bet viņš nezina, kur atrast pieejamu ārstu, esot iProf.lv tu darīsi zināmu, ka esi pieejams privātpraksē un pacients varēs ar tevi konsultēties. Tas pats attiecas arī uz citu profesiju pārstāvjiem – ja kādam pēkšņi saplīsusi mašīna sestdienā, un tuvumā visi servisi aizvērti, bet tu esi gatavs palīdzēt klientiem arī nedēļas nogalē, mājaslapā šī informācija būs pieejama un klients zvanīs tieši tev.

Papildus ienākumu avots profesionāļiem!

Pat, ja ikdienā esi nodarbināts kādā uzņēmumā, tas nebūt nenozīmē, ka brīdī, kad pulksteņa rādītājs pagriežas uz 17:00, darba dienai ir jābeidzas! Izmanto laiku lietderīgi un turpini pelnīt arī pēc darba laika, šoreiz – privāti un tikai priekš sevis.

Cilvēkiem, kuri strādā ierasto darba laiku 8:00-17:00 parasti pakalpojumus visērtāk ir saņemt tieši pēc šī laika, taču reti kurš pakalpojumu sniedzējs strādā līdz vakaram. Šī ir iespēja tev kā indivīdam izmantot savas prasmes ārpus darba laika, lai palīdzētu tiem, kuriem radusies vajadzība pēc kāda servisa vai pakalpojuma, un lai sakrātu naudu tai mašīnai vai ceļojumam, kuru sen jau vēlējies!

Turklāt, ja savu ikdienu nesaisti ar jomu, kurā vēlies palīdzēt (piemēram, strādā par konsultantu veikalā, bet patiesībā esi prasmīgs krāsotājs), tā nav problēma. Iegūstot klientus iProf.lv mājaslapā, ar laiku sakrāsi atsauksmes, kas sniegs tev augstāku reitingu starp konkurentiem, radot uzticamību un atainojot darba pieredzi, kas savukārt vēlāk rezultēsies lielākā klientu pieplūdumā.

Vai pirms vienošanās par pakalpojumu, varēšu sazināties ar klientu?

Jā, protams. Ikviens profesionālis pirms pakalpojuma sniegšanas klientam, pats varēs sazināties ar potenciālo klientu, lai apspriestu darba specifiku un nianses, precizētu ierašanās laiku un vietu, un saprastu, vai šim klientam vēlies palīdzēt.

Turklāt, ja būsi attapies, ka šodien esi palicis bez darba, portālā varēsi atrast informāciju arī par klientiem, kuri meklē profesionāļus – tas nozīmē, ka pats varēsi uzrunāt klientus un piedāvāt savus pakalpojumus.

Kuru profesiju pārstāvjiem labāk reģistrēties iProf.lv?

Nav noteikti profesionāļi, kuriem būtu jāreģistrējas platformā. Svarīgākais, ka spēj detalizēti sniegt informāciju par pakalpojumiem, kurus piedāvā, vai par savu uzņēmumu, lai klientiem būtu skaidrs, ar ko nodarbojies.
Izdevīgāk gan, protams, reģistrēties mājaslapā būs tiem, kuri nesen uzsākuši uzņēmējdarbību, jo iProf.lv kalpo arī kā reklāmas rīks jaunajiem profesionāļiem, kas vēl nav ieguvuši pietiekamu klientu loku.

Kā reģistrēties iProf.lv?

Apmeklē www.iprof.lv un reģistrējies kā profesionālis. Aizpildi visu informāciju par sevi – izvēlies nozari, mini darba laiku, uzskati savas prasmes un līdzšinējo darba pieredzi, un gaidi savus pirmos klientus! Nepieciešama detalizētāka informācija? Raksti uz info@iprof.lv vai zvani 23271303!