Ezotēriskais sapņu tulks – cipari, skaitļi

Visiem simboliem, ko sapņos redzam ir sava nozīme! Ne tikai dzīvniekiem, parādībām un darbībām, bet arī skaitļiem ir sava nozīme. Nav obligāti jāredz cipars. Ja sapnī redzi konkrētu skaitu lietu vai apzinies datumu, turklāt, zinot citu sapņu simbolisko nozīmi, “Ezotēriskā” sapņa tulkošana var izvērsties daudz detalizētāka.

Ja runa iet par skaitu un datumiem:

1, 5, 8 – ideju un domu sfēra.

2, 4 – emociju sfēra.

3, 6 – seksuālā sfēra.

7, 9 – dzīves gars.

10 un citi desmiti – negatīva nozīme, jēga.

100 un citi simti – pozitīva nozīme, jēga, veiksme.

1000 un vairāk – sapnis skar sabiedrību, valsti.

Piemēram, ja Tu sapnī redzēji 15 cilvēkus un atceries, ko tie darīja, pieņemsim, ka Tevi ielenca – tādā veidā sapni var atšifrēt kā atspoguļojumu Tavām vēlmēm par notikumiem, kas skartu visus un pie kuriem Tu būtu darbību, notikumu centrā. Šīs vēlmes nepiepildīsies.

Cits piemērs – cipars 24, kuru vērts aplūkot sapņa kontekstā. 24 ir divu desmitu un 4 skaitlis, kas nozīmē ka visi pareģojošie notikumi sapnī Tev dvēselē izraisa negatīvas emocijas, jo bez nepatikšanām lietas neatrisināsies.

Piemēram, redzēt 57 metrus – nozīmē gara satraukumu. Ja aplūkot sapni, pamatojoties uz cipariem, tas nozīmētu, ka sapnis brīdina, ka Tavi garīgie meklējumi var beigties ar strupceļu, jo pamata iemesls tiem ir vienkārša ziņkārība.

Ezotēriskajā sapņu tulkā pastāv arī sakramentālie skaitļi (klišejas):

13 – vēsta priecīgu notikumu, veiksmi.

666 – atkārtosi iepriekš veiktas kļūdas, zīme dzīves pagriezienam.

Ja Tev ir savi veiksmes vai neveiksmes skaitļi dzīvē, arī sapņos tiem ir tā pati nozīme. Piemēram, ja savā laikā dzīvē cipars 27 ir nesis līdzi kādu neveiksmīgu notikumu un no tā turpmāk esi izvairījies, tad arī sapnī šis cipars, kaut vai nosapņotas 27 rozes, Tev nesīs neveiksmi. Tas pats attiecināms arī uz veiksmīgajiem cipariem Tavā dzīvē.

Citi interesanti raksti, kurus vērts izlasīt:

Ezotēriskais sapņu tulks – dzīvnieki

Ja redzi šo sapnī - esi uzmanīgs! Sapņu nozīme un skaidrojumi

Vai krāpšana pa sapņiem ir krāpšana?

Sapņi un meditācija

Intuīcija mēģina ar Tevi sazināties - kā to sadzirdēt?