Flīzes interjerā – 2019.gada tendences

Flīzes ir universālas, jo varam tās izmantot gan sienām, gan grīdām – atkarībā no vajadzības. Tāpat flīzes liekamas kā virtuvē, tā vannas istabā, tualetes telpā un priekštelpā. Taču kā neapjukt lielajā flīžu piedāvājumā? Lai palīdzētu rast skaidrību, vai vismaz pasviestu kādu ideju par to, kādas flīzes būs piemērotākās tavam mājoklim, aicinājām flīžu salona “Tegula” ekspertus pastāstīt par aktualitātēm flīžu tirgū 2019.gadā.

Flīzes koka rakstā “māju sajūtai”

Lai netērētu vienu no nozīmīgākajiem resursiem – koku, iespējams izvēlēties grīdas flīzes ar koka raksta struktūru. Gan krāsa, gan vizuālā struktūra atbilst tam, kā izskatās īsts koka grīdas klājums. Turklāt, koks vienmēr rada patīkamu siltuma sajūtu.

Metāliskais pieskāriens

Pelēkie toņi kļuvuši garlaicīgi, tāpēc laiks tos atsvaidzināt! Metāliski baltie, pelēkie un melnie toņi lieliski iederēsies gan kā sienas akcents, gan kā visas grīdas segums. Vēlies vannas istabu ar maģisku, nedaudz mistisku piesitienu? Tad izvēlaties pelēkās vai melnās toņkārtas flīzes, savukārt viesistabai vai priekšnamam piestāvēs kāds no baltajiem toņiem.

Lielie laukumi

Ja vēlies piešķirt grīdas segumam patīkamu minimālisma sajūtu, izvēlies flīzes, kuru viena mala ir garāka par metru. Flīžu tirgū ienācis populārs izmērs 120cm x 60cm. Ar šādām flīzēm vienkārši noklāt grīdu, kā arī vizuāli izskatīsies pievilcīgāk – mazāk šuves, lielāki laukumi. Šķitīs, ka telpa kļuvusi plašāka, nekā ierasts.

Grafīta nokrāsas flīžu dizainā

Šim minerālim piemīt kāda pasakaina īpašība – toņu bagātība. Zemes toņi, kas mijās ar pelēcīgo un violeto, padarīs mājokli modernāku. Pateicoties tam, ka krāsas nav spilgtas, mājoklī tik ienests miers un harmonija, tajā pašā laikā sienas nebūs kļuvušas garlaicīgas. Miksējot vairākus toņus un pamīšus tos izkārtojot blakus vienu otram uz sienas, vizuāli nebūs izveidojies haoss vai toņu pārbagātība, tāpēc vari ļauties eksperimentēt!

Reljefs flīzēs

Ja apnikušas gludās flīzes kas, būsim atklāti, ir teju katrā otrajā mājvietā, tad pienācis laiks kaut kam oriģinālam, piemēram – flīzēm ar reljefu. Tas ne tikai padarīs sienas oriģinālas, bet liks jūsu draugiem uzņemt neskaitāmus attēlus pret jūsu sienu. Kāpēc? Jo šis ir jaunums, kas vēl nav kļuvis populārs Latvijas tirgū, taču, ieraugot to jūsu mājoklī, ikviens nodomās – kāpēc es to neīstenoju pirmais.

Ja esi jaunu flīžu meklējumos, vai vēlies saprast, kādas flīzes labāk piestāvēs plānotajam interjeram, dodies uz konsultāciju pie speciālista! Flīžu salonā “Tegula” tevi jau gaidīs speciālisti, kuri pastāstīs par populārākajām tendencēm, kā arī nodrošinās ikvienam viņa sapņu flīžu piegādi. Ja uz vietas veikalā neatradīsi, ko sirds kāro – ar konsultantu kopīgi varēsiet apskatīt sadarbības partneru piedāvājumu un vienoties par flīzēm, kuras vēlies pasūtīt uz veikalu iegādei.

Esi gatavs pārmaiņām mājoklī un būt pirmais, kurš savā dzīvesvieta ievieš aktuālās tendences? Apmeklē www.tegula.lv vai dodies uz Cēsu ielu 31 k-3, Rīgā! Salona tālrunis - 67374674.