Francijas prezidenta vizītes laikā Rīgā satiksmes ierobežojumi

Satiksme Rīgā, foto - Nikita Kachanovsky, Unsplash

29. un 30. septembrī, Francijas prezidenta Emanuela Makrona oficiālās vizītes laikā Rīgā plānoti dažādi satiksmes ierobežojumi:

Satiksmes ierobežojumi 29. septembrī

  • No plkst. 7:00 – 19:30 Pils laukumā, Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Pils laukumam un Mazajā Pils ielā, posmā no Daugavas gātes līdz Pils laukumam ir aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.
  • No plkst. 12: 00 – 23:00 un 30. septembrī no plkst. 7:00 – 13:30 aizliegts apstāties un stāvēt Teātra ielā, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Vaļņu ielai.
  • No plkst.18:00 – 22:15 ierobežos vai nepieciešamības gadījumā īslaicīgi slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju, elektroskūteru, velosipēdu un velorikšu kustību Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā (pie Latvijas Bankas), Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā, Pils laukumā, Poļu gātes un Pils ielas krustojumā.

Satiksmes ierobežojumi 30. septembrī

  • No plkst. 7:00 – 11:30 aizliegts apstāties un stāvēt Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu, Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Vaļņu ielu un Brīvības laukumā.
  • No plkst. 7:00 – 11:00 aizliegts apstāties un stāvēt Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Baumaņa skvēra līdz Elizabetes ielai, bet no plkst. 8:00 – 11:15 - Raiņa bulvāra kreisajā pusē, posmā no Reimersa ielas līdz Brīvības bulvārim; no plkst. 6:00 – 11:00 -  pie ēkas Jāņa Rozentāla laukumā 1 un no plkst. 11:30 – 12:00 - Rātslaukumā.
  • Ierobežos vai nepieciešamības gadījumā īslaicīgi slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju, elektroskūteru, velosipēdu un velorikšu kustību Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Kalpaka bulvāra līdz Elizabetes ielai, pie ēkas Brīvības bulvārī 36, pie ēkas Raiņa bulvārī 7, pie ēkas Mūkusalas ielā 3, Brīvības laukumā.
  • Tāpat arī no plkst. 9:00 – 11:30 Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju kontrolēs un nepieciešamības gadījumā aizliegs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanāla posmā no Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas gājēju tilta līdz gājēju tiltam pie Bastejkalna.

Savukārt, gan 29. septembrī, gan 30. septembrī sabiedriskā transporta satiksme un gājēju kustība pie delegācijas pārstāvju apmeklējamiem objektiem tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.