Gaidāma romantiski muzikāla nedēļas nogale Tukuma pusē

Šajā nedēļas nogalē Tukuma puse aicina uz brīvdabas koncertiem gan Šlokenbekas muižā, gan Durbes un Jaunmoku pilīs, gan arī Kandavas Ozolāju estrādē un atpūtas kompleksā “Valguma pasaule.” Neiztrūkstošs šonedēļ ir arī piedāvājums romantiskai dabas baudīšanai - saulrieta un saullēkta pasākumi Ķemeru nacionālajā parkā.

Piektdien - 31.jūlijs - notiks vairāki jestri pasākumi

Šlokenbekas muižā līnijdeju sadancis un balle

 Šlokenbekas muižā no pulksten 18:30 būs iespēja lustēties kantrī mūzikas ritmos un apgūt līnijdeju soļus pasākumā “Līnijdeju sadancis”. Dalībnieku koncerts no pulksten 18.30 līdz 19.30, bet pēc tam no pulksten 20.00 - balle kopā ar “Lustīgo Blūmīzeru”. Ieejas biļetes cena 3 EUR. Biļetes iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Kandavā, brīvdabas estrādē “Ozolāji” varēs dzirdēt vasaras nakts performanci

Kandavā piektdienas vēlā vakarā - pulksten 23:00 - aicina uz krāšņi muzikālu vasaras nakts performanci “Ziedu Duets.” Pasākums norisināsies brīvdabas estrādē “Ozolāji” un tajā apmeklētājiem būs iespēja klausīties pasaulē pazīstamas populārās mūzikas melodijas, kā arī pasaulslavenu operu mūzikas duetus. Ieejas biļetes cena 10 EUR. Tās iegādājamas Kandavas kultūras nama kasē vai estrādē pirms pasākuma.


Sestdien - 1.jūlijā - Durbes pils sienās skanēs klasiskā mūzika

Klasiskās mūzikas cienītājus sestdien, 1.augustā aicina Durbes pils. Šeit norisināsies pasākuma cikla Tiekamies Tukumā - TT klasika brīvdabas kamermūzikas koncerts ar Evijas Martinsones, Agneses Egliņas un Gunta Kuzmas piedalīšanos. Koncerta norises vieta - Durbes pils pagalms. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi krēslus vai pledus, sēdēšanai brīvā dabā. Ieejas biļetes cena 5 EUR. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Vietu skaits ir ierobežots. 


Svētdien - 2.jūlijā - notiks koncerts un pasākums ģimenēm

Jaunmoku pilī notiks koncertstāsts

2.augustā Jaunmoku pilī pasākuma cikla Tiekamies Tukumā - TT vertikālē norisināsies koncertstāsts “Esība”, kurā Tukuma deju skolas “Demo” dejotāji kopā ar instrumentālo grupu pianistes Marikas Šaripo vadībā ļaus ikvienam no jauna skatu punkta ielūkoties laikmetīgās dejas, breika un hip-hop kultūru sintēzē. Ērtākai koncerta baudīšanai apmeklētāji aicināti ņemt līdzi krēslus un pledus, sēdēšanai brīvdabā. Ieejas biļetes cena 5 EUR. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Ģimenēm patiks koncertuzvedums “Meža dziesmas"

Savukārt ģimenes ar bērniem ir laipni aicinātas uz atpūtas kompleksa “Valguma pasaule” Mākslas taku, kur būs iespēja noskatīties atraktīvu un sirsnīgu “Baltā Vilka trio” koncertuzvedumu “Meža dziesmas.” Koncertprogramma tapusi komponistam Edgaram Raginskim, iedvesmojoties no Jāņa Baltvilka dzejas, un tajā atainota sirsnīga mīlestība pret apkārtējo dabu, labestība, iejūtība un cieņa. Koncerta sākums pulksten 16.00, tajā piedalās aktrise Madara Botmane, saksofonists Arvīds Kazlausks un pianists Rihards Plešanovs. Ieejas biļetes cena 12 EUR skolēniem un pieaugušajiem, 6 EUR pirmsskolas vecuma bērniem un pensionāriem. Biļešu rezervācija un iegāde, zvanot pa tālruni vai rakstot e-pastu atpūtas kompleksam “Valguma pasaule”.


Tāpat vari pieteikties saulrieta un saullēkta laivu braucienam Ķemeru nacionālajā parkā 

Arī šajā nedēļas nogalē, Ķemeru nacionālajā parkā tiek piedāvāti saulrieta un saullēkta laivu braucieni. Piektdienas, 31. jūlija un sestdienas, 1.augusta vakarā no pulksten 18.40 notiks vakara laivu braucieni saulrieta vērošanai, bet sestdienas, 1.augusta un svētdienas, 2.augusta rītā no pulksten 4.40 būs iespēja piedalīties saullēkta laivu braucienā, lai vērotu neaizmirstamas purva ainavas un gūtu iedvesmojošas sajūtas dabā. Laivu braucienus piedāvā kompānija Ozolaivas.lv. Lai rezervētu laivu, lūgums, aizpildīt pieteikuma formu mājas lapā. Dalības maksa 30 – 40 EUR par laivu.

Iespēju baudīt dabas romantiku nākamās nedēļas sākumā trīs darba dienas vakarus - 4., 5. un 6.augustā, nelielā kompānijā dodoties saulrieta pastaigā ar purva kurpēm Ķemeru tīrelī, piedāvā Purvubrideji.lv. Pārgājiena laikā būs iespēja apbrīnot maģisko purva ainavu ar neskaitāmiem ezeriņiem, mazām priedītēm un ziedošiem augiem un, protams, arī saulrietu purva ainavā. Tiek piedāvāta arī iespēja izbaudīt peldi dziļākajos Ķemeru tīreļa akačos. Pārgājiena sākums pulksten 19.30. Dalības maksa 20 EUR pieaugušajiem, 10 EUR bērniem līdz 17 gadu vecumam. Pieteikšanās e-pastā: info@purvabrideji.lv.


Informāciju sagatavoja: Tukuma TIC