Gaidāmas izmaiņas maršrutā Sigulda-Nurmiži un Sigulda-Turaida-Krimulda

Sigulda, foto by snichiporenko, pixabay.com

Lai iedzīvotāji varētu pēcpusdienā no Gleznotājkalna nokļūt Siguldas centrā, no 2020.gada 1.jūlija gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5607 Sigulda-Nurmiži. Savukārt, ņemot vērā zemo pasažieru plūsmu, maršruta Nr.3112 Sigulda-Turaida-Krimulda divi reisi vairs netiks izpildīti svētdienās, informē Lilita Pelčere, Sabiedrisko attiecību speciāliste Valsts SIA Autotransporta direkcija.

Balstoties uz Siguldas novada pašvaldības lūgumu, maršruta Nr.5607 Sigulda-Nurmiži autobuss, kas no Siguldas autoostas katru dienu izbrauc plkst.15.30, apstāsies arī pieturā Gleznotājkalns. Tādējādi tas galapunktā pienāks plkst.16.16 (līdz šim pienāca plkst.16.13).

Savukārt maršruta Nr.3112 Sigulda-Turaida-Krimulda reiss, kas Siguldas autoostā tiek uzsākts plkst.15.10 un pieturā Krimulda - plkst.15.30, vairs netiks izpildīts svētdienās, kā rezultātā autobuss kursēs no pirmdienas līdz sestdienai.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.