Gan romantiska atpūta diviem, gan plašu pasākumu rīkošana viesnīcā “Rožmalas”

Ja esi devies braucienā uz Rundāli, vai ar automašīnu atgriezies no Lietuvas vai garāka atvaļinājuma citur Eiropā, nepaskrien garām! Tepat Bauskas novadā, A7 šosejas malā, atrodas, iespējams, brīnišķīgākā pieturvieta apkārtnē – atpūtas komplekss “Rožmalas”. Šeit piedāvā viesnīcu nakšņot gribētājiem, restorānu izsalkušajiem, bet izvēlīgajiem, kā arī piemērotu vietu skaistiem pasākumiem – gan kāzām nelielā tuvinieku lokā, gan semināram vai atpūtas pasākumam ar kolēģiem, gan citiem pasākumiem. “Rožmalu” īpašais lepnums ir Ribbes vējdzirnavas, kuras atdzīvina senču laika Zemgales ainavu Bauskas novadā.

Romantiskas brīvdienas divatā

Tiem, kas nupat apprecējušies, un tiem, kuri vēl tikai to grasās darīt, viesnīca “Rožmalas” piedāvā 13 divvietīgus labiekārtotus numuriņus. Brīvdienām divatā pieejami izsmalcināti atpūtas piedāvājumi pāriem – nakts divstāvīgā numurā, romantiskas vakariņas restorānā un īpaša vanna turpat numuriņā…

Brīvdienu māja lielākai kompānijai

Blakus dzirnavām atrodas brīvdienu māja, kuras divos stāvos ir izvietotas četras istabas. Viesu mājā iespējams izmitināt 10 personas, turklāt viesu ērtībām mājā ir pieejama atsevišķa virtuve.

Sauna, burbuļvanna un kubuls

Gan pāriem, gan ģimenēm, gan lielākām kompānijām ir iespēja noīrēt  pirti un burbuļvannu ar un bez atpūtas telpas, kā arī siltā ūdens kublu peldēm zem atklātas debess un privāto āra terasi.

Restorāns ar gaumīgu ēdienkarti un interjeru

Restorānā “Rožmalas” iespējams izbaudīt garšas piedzīvojumu, ko radījis šefpavārs Ingmārs Ladigs. Piedāvājumā ar mīlestību gatavotus gardus ēdieni, plaša dzērienu karte un izcila itāļu Segafredo kafija. No restorāna paveras brīnišķīgs skats uz senajām Ribbes dzirnavām.

Kāzas – no šaura tuvinieku loka līdz pat lielai ballei

Visas minētās iespējas var izmantot arī neaizmirstamu kāzu svinību rīkošanai. “Rožmalās” iespējams klāt garo kāzu galdu mazajā svinību zālē līdz 20 personām, restorāna zālē iespējams sasēdināt 60 viesus, savukārt lielākam viesu skaitam (pat līdz 100 personām), ir iespējams svinēt kāzas svinību zālē vai pat noīrēt visu kompleksu, turklāt jebkurā gadalaikā un laikapstākļos, jo elegantās “Rožmalu” telpas un vide piemērotas jebkuram gadījumam. Vietas pietiks visiem, kā arī kāzu viesu automašīnām plašajā autostāvvietā!

Darba pasākumi – semināri, konferences, svinības

Kolektīva apmācības vai radoša komandas saliedēšana “Rožmalās” var būt brīnišķīgs piedzīvojums Jūsu uzņēmuma darbiniekiem! Semināru zālē iespējams noorganizēt pasākumus līdz 80 cilvēkiem, ar visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu, kā arī ēdināšanu. Vakarā noslēgumā – saviesīgas sarunas āra terasē vai mirklis atpūtai pirtī un burburbuļvannā.


Atpūtas komplekss “Rožmalas” atrodas 6 km attālumā no Bauskas centra, 7 km attālumā no Bauskas pils, 20 km attālumā no Rundāles pils, un tikpat netālu – no Mežotnes pils, kā arī šosejas A7 tuvumā pa ceļam braucot uz Igauniju vai Lietuvu, tādēļ atpūtu kompleksā iespējams apvienot ar ceļojumu pa skaistākajām Zemgales apskates vietām.