Garāžu vārti – kā izvēlēties piemērotākos?

Garāžu vārtiem ir daudz noderīgu funkciju: tie nodrošina īpašumam un spēkratam drošību, kā arī piešķir pabeigtību un papildina mājokļa eksterjeru. Lai izvēlētos atbilstošākos garāžas vārtus tieši sava nama arhitektūrai un arī tos, kas būs ērtākie lietošanai, jāiegulda laiks un lēmums rūpīgi jāpārdomā.

1.        Jāizpēta pieejamās iespējas

Garāžu vārtiem ir daudz veidu – tie tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, tiem var būt iestrādāti logi, atšķiras arī energoefektivitāte un vārtu stili. Lai saprastu, kuri būs īstie, vislabāk, ja dažādu vārtu veidus iespējams apskatīt klātienē, jo attēlā redzamie ne vienmēr spēj sniegt pilnīgu priekšstatu.

2.       Jāizlemj par īsto materiālu

Garažu vārtus izgatavo no koka, vinila un tērauda un katram no šiem materiāliem ir savi plusi, kā arī mīnusi. Piemēram, koka vārti ir ļoti eleganti un estētiski, tos iespējams arī pielāgot krāsas ziņā, lai vārti lieliski papildinātu nama arhitektūru, tomēr par tiem būs jārūpējas un jāiegulda darbs uzturēšanā. Tērauda garāžu vārti ir īpaši izturīgi pret buktēmun būs laba izvēla, ja, piemēram, bērni pagalmā spēlē bumbu.

3.       Jāizlemj vai vārtiem būs nepieciešama izolācijas slānis

Ja garāža atrodas dzīvojamo telpu tuvumā, vārtu izolācija ir laba doma, jo palielinās energoefektivitāti telpā. Sevišķi mūsu klimatiskajā joslā, kur ziemas mēdz būt aukstas un izolācijas slānis pasargās no aukstā gaisa nokļūšanas telpās. Izolācija arī palīdzēs samazināt trokšņu līmeni kas nāk no garāžas. Ja garāža atrodas atsevišķi no mājas, izolācija visticamāk var nebūt nepieciešama, ja nu vienīgi garāžā netiek glabātas lietas, kam sals nav vēlams, piemēram, krāsas bundžas.

4.       Jākonsultējas ar speciālistiem

Konsultācija ar speciālistiem palīdzēs saņemt atbildes uz visiem jautājumiem, kas radušies izvēles procesā un pārliecināties vai izvēlētais variants tiešām ir īstais.

SIA „Vārtu Sistēmas” mērķis ir piedāvāt saviem klientiem drošus, ērtus un arī estētiskus risinājumus. Kompānija tirgo un uzstāda:

  •  Bīdāmos un veramos vārtus
  •  Vārtu automātiku
  •  Garāžu vārtus
  •   Ātrgaitas ruļļu vārtus
  •   Industriālos vārtus
  •   Drāšu stiepļu un koka žogus
  •  Drošības sistēmas