Grīdas segums siltām mājām

Kādu grīdas segumu izvēlēties mājām? Parkets, lamināts, flīzes ir plaši izplatīti varianti, kas sen jau pazīstami ar saviem plusiem un mīnusiem. Tomēr lielāku popularitāti pēdējos gados gūst pavisam, kas cits. Sociālo mediju platformās saukts par vinilu, luksus vinilu vai LVT, bet pilnā nosaukumā luksus vinila flīzes ir segums, kas, pateicoties savām priekšrocībām, spēj izgriezt pogas „vecajiem” segumiem.

Kas ir luksus vinila flīzes? Kādas priekšrocības?

Luksus vinila flīzes jeb LVT (no angļu valodas luxus vinyl tiles) ir sintētiskais grīdas segums, kas piemērots kā privātām mājas noslodzēm, tā arī komerciālām un pat industriālām noslodzēm. Šis segums nebaidās mitruma un to ir ļoti vienkārši kopt. Izcilā siltumvadītspēja ļauj sajust siltumu zem pēdām netērējot lieki daudz enerģijas – draudzīgi gan makam, gan dabai. Protams, arī par estētisko pusi ir padomāts, LVT ir pieejami dažādi koka un akmens dizaini, dažādi izmēri, toņi un tekstūras, ir pat iespējams veidot individuālus rakstus kā no puzles gabaliņiem.

Vai luksus vinila ieklāšana ir sarežģīta?

Viss atkarīgs no paša. Cilvēkiem, kuriem ir dabas dots talants, segumu izdosies ieklāt pašiem, pārējiem - labāk ir lūgt pēc palīdzīgas rokas. Lai nu kā būtu, mēs rekomendējam pirms seguma ieklāšanas konsultēties ar profesionāļiem. Par praktisko pusi runājot – LVT vajadzētu ieklāt, izmantojot speciāli piemērotu līmi, piemēram, vācu ražotāja UZIN  līmi KE 66.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties līmi luksus vinila flīzēm?

  • Līmei nevajadzētu saturēt šķīdinātājus
  • Līmei jābūt īpaši spēcīgai, lai spētu noturēt luksus vinila segumu pat tiešos saules staros (UZIN KE 66 ir pastiprināta ar mikrošķiedru tehnoloģiju un nodrošina tūlītēju saķeri)

Kādus luksus vinila flīžu ražotājus izvēlēties?

“KĀGO” speciālisti iesaka izvēlēties Eiropas ražotājus, piemēram, TARKETT, FORBO, MODULEO vai GRABO, kas ir pakļauti augstākiem kvalitātes kritērijiem un izmanto dabai un cilvēkam draudzīgus risinājumus.

Ja esi nolēmis mainīt grīdas segumu mājās, dodies uz KĀGO salonu Rāmuļu ielā 4, Rīgā. Speciālisti laipni atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem, kā arī iepazīstinās ar preču klāstu. Segumus vari apskatīt arī internetā - www.kago.lv. Neskaidrību gadījumā zvani uz 29428960 vai raksti info@kago.lv .