Gulbenes pilsētas svētki šogad priecēs ar koncertiem un aktivitātēm

Gulbenes pilsētas svētki šogad aicinās pilsētniekus un viesus tikties kopīgās aktivitātēs, baudīt koncertus un spēles. Svētku ieskaņa sāksies jau 24.jūlijā, kad 18:00 uz Gulbenes viesnīcas jumta muzicēs Mārcis Auziņš, bet skatītāji varēs pulcēties turpat centralajā skvērā uz pikniku kopā ar draugiem un ģimenēm.

20.30 Spārītes parka atklāšanā muzicēs “Perpetuum Ritmico”, bet vakara izskaņa aizraus ar nakts orientēšnās piedzīvojumu, kura starts būs pie pilsētas sporta centra plkst. 22.30

25.jūlijā jau no deviņiem rītā centrālajā pilsētas skvērā notiks tirgošanās, dienas laikā būs sportiskās aktivitātes, piemēram, “Apskrien novadu”, tāpat varēs iepazīties ar Zemessardzes ekipējumu un ieročiem.

13:00 – ģimenes ar bērniem aicinātas Gulbenes novada bibliotēkā uz QR kodu spēli, kuras ietvaros dalībniekiem būs jāatrod pilsētā 5 kontrolpunkti un jāizpilda noteikti uzdevumi.

Tāpat bibliotēkas iekšpagalmā būs velostafete un velodarbnīca mazajiem aktīvistiem, bet pie ieejas – dažādas āra spēles ģimenēm.

Vakara koncerti norisināsies trijās dažādās pilsētas vietās – muzicēs Žoržs siksna, Katō,

Riga Raggae, Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestra grupa, Līnijdeju grupa
“Raganiņas”, uzstāsies Tērpu teātris “Varavīksne”.

Visas dienas garumā pieejama arī izzinoša orientēšanās spēle “Atklāj Gulbeni no jauna”, kā arī pieejama īpaša svētku cena interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks”apmeklējmam.

26.jūlijā Gulbenes pilsētas svētki noslēdzas ar Kapusvētkiem un svētbrīdi mūžībā aizgājušajiem tuviniekiem.

Pilna Gulbenes pilsētas svētku programma atrodama šeit

 - Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!