Horoskops par sievietēm – kādas viņas patiesībā ir?

Photo by averie woodard on Unsplash

Kā izprast sievieti? Iespējams, balstoties viņas zodiaka zīmē... 

Auns

Auna zīmē dzimušās ir īstas rīcības sievietes! Viņas ir neatvairāmas savā mērķtiecībā un neatlaidībā. Auna sieviete ir pat bīstami stipra, un nedomā pat mēģināt mainīt viņas domas, ja viņa par kaut ko ir iedegusies...

Vērsis 

Sieviete-Vērsis ir jutekliska un pavedinoša. Viņai ir svarīgas ķermeniskās baudas un mājas siltums. Tādēļ neceri, ka viņa spēs kopā ar tevi izbaudīt citādas vērtības, ja tās tev ir būtiskas. Sieviete Vērša zīmē ir racionāla materiāliste. 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušās apbur ar savu personības šarmu, viņas tiešām var apzīmēt kā dzirkstošas! Ar Dvīņu sievieti varēsi sarunāties visas nakts garumā par jebko... Viņas ir gudras, inteliģentas, asprātīgas un radošas, un tik tiešām – dažkārt šķiet, ka šajā sievietē patiesībā mitinās divas... 

Vēzis

Vēžu sievietes ir daudz emocionālākas par citām, viņas ir viegli aizkustināmas un bezgalīgi mīlošas. Taču tas nebūt nenozīmē, ka šajā zīmē dzimušās būtu mazāk karjeristes, mērķtiecīgas vai profesionālas – viņas visu dara ar pilnu atdevi un sievišķīgu intuīciju. 

Lauva

Mmmm... Lauvenei ir svarīgi būt uzmanības centrā! Un viņa to arī dabū. Ja vēlies neuzkrītošu un pieticīgu sievieti, uz kuras fona izcelties, aizmirsti par Lauvu! Sieviete–Lauva ir dzimusi līdere un tas ir viņas talants. 

Jaunava

Sieviete, kas dzimusi Jaunavas zīmē, ir apdāvināta runātāja, kas spēs izrunāt vilku no meža laukā. Un tici – tev tas patiks! Viņas ir ļoti asprātīgas un inteliģentas, kā arī dzimušas perfekcionistes, kas var būt gan pluss, gan mīnuss. Bet jāpielāgojas būs tev. 

Svari

Svaru sievietei ir svarīgs līdzsvars itin visā. Un, tiecoties pēc šī līdzsvara, viņa var aizmirst daudz ko ceļā. Svaru sievietes ir komunikablas un šarmantas, un viņām ir ļoti svarīgs skaistums. Kā iekšējais, tā ārējais. 

Skorpions

Šī sieviete ir ambicioza, impulsīva, intriģējoša un nedaudz mistiska, un, tiklīdz tu būsi viņas pilnībā apburts, tad sargies, jo sieviete-Skorpions ir arī bezgala privātīpašnieciska. Neceri, ka tu būsi šajās attiecībās galvenais! Skorpiona sievietei ir svarīgi kontrolēt situāciju pat tad, ja otrs to nemaz nenojauš. 

Strēlnieks

Strēlniece caururbs tavu sirdi vienā mirklī. Viņai piemīt dabisks, nepieradināts šarms, patīkams raksturs un ļoti izteikta mērķtiecība. Viņas labi zina, ko grib, un prot to sasniegt. Uz šo sievieti var paļauties, jo, ja jūsu intereses sakrīt,viņa panāks vēlamo arī tev.  

Mežāzis

Šī ir sieviete, kura apgāž stereotipus par gaisīgajām un iracionālajām vājā dzimuma pārstāvēm... Mežāžu sievietes ir stipras, organizētas, atbildīgas un to pieprasa arī no citiem. Viņa ir ideāla sieviete gan ģimenē, gan darbā, jo, šķiet, pagūst visu un viss viņai padodas.

Ūdensvīrs

Humors, bohēma, smiekli, harizma – šīs ir Ūdensvīra zīmē dzimušās sievietes neatņemamas īpašības. Lai cik ekcentriskas un trakas nešķistu viņas idejas, tās ir neatvairāmas un ievelk līdzi piedzīvojumā ikvienu. 

Zivis

Zivju sievietes ir lieliski draugi, sarunu biedri un arī dzīvesbiedres. Viņas ir draudzīgas un laipnas, tādēļ taviem draugiem būs viegli saprasties ar Zivīm. Viņas ir arī ideālistes un sirdī radošas, tādēļ satikt sievieti-Zivis nozīmē satikt pašu iedvesmu personīgi.