”HyperTown” ietvaros norisināsies Latvijas pirmais “Fortnite” fanu turnīrs

Kā informēja Hypertown projekta vaditājs Jānis Jaksts, par prieku visiem tik populārās spēles “Fortnite” cienītājiem, mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivāls “HyperTown”, kas 15. un 16. februārī jau trešo gadu pēc kārtas norosināsies Ķīpsalā, izziņojis vērienīgu šīs spēles fanu turnīru. Pirmo reizi Latvijā “Fortnite” fani pulcēsies vienuviet, lai ne tikai ļautos aizraujošajai videospēlei un pārbaudītu savu meistarību, bet finālā sacenstos ar populārākajiem Latvijas Twitch un YouTube strīmeriem – Uldons TV, Uzkapājam, TheGrianD, FunFaceTV, Call me general un citiem.

Stundu garie “Fortnite” turnīri notiks abās festivāla dienās jau no plkst. 11:00 un katrā no tiem vienlaicīgi varēs spēlēt ne vairāk kā 50 cilvēki. Lai piedalītos tik aizraujošajā spēlē un pieteiktu savu dalību turnīrā, ir jābūt vismaz 12 gadus vecam un jāaizpilda anketa “HyperTown” mājaslapā (https://hypertown.pro/lv/fortnite-tournament), norādot savu ”Fortnite” kontu un festivāla ieejas biļetes numuru. Katram dalībniekam ir iespēja izmēģināt savu laimi tikai vienā no turnīriem.

Latvijas pirmā lielākā “Fortnite” turnīra superfināls “HyperTown” ietvaros notiks svētdien, 16. februārī plkst. 16:00, kad labākie abu festivāla dienu spēlētāji - līdzjutēju un fanu atbalstīti - aci pret aci spēlēs ar pašmāju populārākajiem strīmeriem un sacentīsies par galveno balvu – “PlayStation 4” spēļu konsoli.

Līdzās “Fortnite” turnīriem, azartiskākos festivāla apmeklētājus gaidīs arī “casual gaming” turnīri, kur spēlētāji sacentīsies “Crash Team Racing” vai “Mario Kart” spēlēs. Savukārt eSporta fani “HyperTown” varēsi just līdzi pašiem labākajiem Baltijas eSporta līgas spēlētājiem, kuri uz lielās skatuves “Counter Strike” disciplīnā sacentīsies par 9 000 eiro vērto balvu fondu. Bet vērienīgākajā izklaides zonā galvu reibinošos piedzīvojumos vedīs lazertag turnīri, jaudīgi drifta un rallija simulatori, jaunākās paaudzes droni, roboti, kā arī elpu aizraujošas izklaides – atrakciju parki, meistarklases un grandiozi šovi.

Baltijas mēroga urbānās kultūras un izklaides festivāls “HyperTown Riga” norisināsies no 15. līdz 16. februārim Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs vai internetā www.hypertown.pro. “HyperTown” tiek īstenots sadarbībā ar Helio un Goexanimo atbalstu.