Ideāls apkures un iekštelpu klimata risinājums privātmājām – NIBE siltumsūknis

Ekonomiskums un energoefektivitāte – šie divi kritēriji mūsdienās kļūst arvien būtiskāki apkures sistēmas izvēlē, iegādē un uzstādīšanā. Pats par sevi, apkurei jāspēj nodrošināt piemērots siltums mājās. Mūsdienās ir daudz variantu un iespēju apkures sistēmu ierīkošanai – kādas ir NIBE gaiss-ūdens siltumsūkņa priekšrocības, salīdzinot ar citiem apkures veidiem?

 Ekonomiska klimata sistēma – daudzfunkcionāla alternatīva tradicionālai apkurei

Mūsdienās projektētās un celtās mājas kļūst arvien energoefektīvākas un pārdomātākas, lai apkurei nav jātērē tik liela jauda. Tas maina prasības pret apkuri kopumā, tai skaitā arī siltumsūkņiem – vairs nav nepieciešamas tik jaudīgas iekārtas kā vecākās mājās, jo jaunajos projektos siltuma zudumi ir daudz mazāki. Turklāt cilvēki kļūst arvien prasīgāki un papildus apkures funkcijai vēlas, lai telpu apsildes sistēmas spētu nodrošināt piemērotu temperatūru jebkuros laikapstākļos un gadalaikā. Bez tam – arvien aktuālāks kļūst ekoloģijas jautājums.

Tieši tādēļ NIBE gaiss-ūdens siltumsūknis ir piemērots visām minētajām prasībām pret apkuri:

  • Viena klimata sistēma var nodrošināt gan apkuri, gan ūdens uzsildīšanu; telpu ventilāciju un dzesēšanu – ar vienu iekārtu iespējams nodrošināt nepieciešamo klimatu mājoklī.
  • Siltumsūknis, būdams daudzfunkcionāls, izskatās daudz estētiskāk un neuzkrītošāk, kā neskaitāmas klimata, ventilācijas, apkures un ūdens apsildes sistēmas vienā mājā
  • Mūsdienās ražotie siltumsūkņi ir daudz mazākas jaudas apsildes iekārtas, kas ļauj ietaupīt līdzekļus
  • Ekoloģiski un ekonomiski domājošajiem noderēs informācija, ka gaiss-ūdens siltumsūkņi ir ideāli savienojami ar saules fotoelektrisko paneļu sistēmām jeb saules baterijām – tas nozīmē, ka ilgtermiņā šis kombinētais risinājums ļaus sasniegt pat nulles enerģijas patēriņu mājās
  • Pateicoties NIBE Uplink™ digitālajai sistēmai, kā arī mobilajai lietotnei, ir iespējams pārvaldīt mājokļa apsildi arī attālināti un mainīt siltumsūkņa iestatījumus no jebkuras vietas
  • Savukārt izmantojot opciju sekot Nord Pool Spot (Ziemeļeiropas elektroenerģijas biržas) cenām, iekārta aprēķinās izdevīgāko brīdi, kad sākt ražot enerģiju mājsaimniecības vajadzībām – tas nozīmē vēl vairāk ekonomijas
  • Gaiss-ūdens siltumsūknis ir videi droša un cilvēkam saprotama iekārta, kas apvieno komfortu ar ekonomiskumu, turklāt ar patiešām lielu pievienoto vērtību!

Kā darbojas gaiss-ūdens siltumsūknis?

Gaiss-ūdens siltumsūknis ar ārējā modulī izvietota ventilatora palīdzību savāc un novada āra gaisu noslēgtā sistēmā, kurā tiek iztvaicēts aukstumaģents. Tajā, palielinoties spiedienam kompresorā, aukstumaģenta temperatūra paaugstinās. Aukstumaģents, caur kondensētāju novadot siltumenerģiju mājas apkures sistēmā, no gāzes pārvēršas atpakaļ šķidrā stāvoklī, lai uzsāktu atkārtotu siltumenerģijas ražošanas ciklu, kas norit nepārtraukti.

 Kur iegādāties?

NIBE gaiss-ūdens siltumsūkņi ir ideāls risinājums energoefektīvām ēkām un privātmājām – tieši šo apkures sistēmu īpaši iesaka siltumtehnikas un apkures iekārtu eksperti no “Divine Heat Company”! Īpaši jāpiezīmē, ka tieši “Divine Heat Company” piedāvā daudzveidīgus risinājumus apsildes sistēmu savienošanai ar solāro enerģiju.