Idejas kāzu dekoriem – suvenīri, galda kartes un personalizēta monogramma

Photo by Yomex Owo on Unsplash

Gatavošanās kāzām ir atbildīgs process, ne velti daudzi tam velta vairākus mēnešus vai pat gadus, lai īstenotu savas fantāzijas un kāzu diena patiešām būtu sapņa piepildījums.. Organizējot kāzas jāatrod labākā svinību vieta, gardākā kūka, bagātīgākais ēdiens, skaistākā kleita un uzvalks, kā arī jāizplāno dekorācijas kāzu galdam un vietai, kur kāzas tiks svinētas.

Svarīgi, lai kāzas būtu īpašs notikums kā pašam pārim, tā kāzu viesiem, tāpēc, plānojot ceremoniju un svinības, tiek piedomāts, lai šīs kāzas būtu īpašas un atšķirtos no jebkurām citām, kurās viesi bijuši agrāk.

Viens no veidiem, kā panākt, lai viesi atceras tieši par tavām kāzām, ir uzdāvinot kādu nieciņu viesiem. Atslēgu piekariņi, kas izgatavoti no koka saplākšņa, kuros lasāms viesa vārds vai iesauka, ir patīkama, smaidu raisoša dāvaniņa. Tāds pārdomāts sīkums viesim vienmēr atgādinās par kāzu dienu, jo atradīsies pie atslēgām, kas tiek izmantotas katru dienu. Svarīgākais ir nevis dāvanas izmērs vai cena, bet gan simboliskā nozīme. Sajūta, ka esi padomājis par viesiem, radīs siltas emocijas ikvienam.

Nākamais, kā vari panākt, ka par tavu dienu runās vēl ilgi – unikāls noformējums kā laulību ceremonijā, tā svinību vietā. “Viss Plusā” piedāvā izveidot dažādu izmēru monogrammas, kas līdzinās ģerbonim no bērza koka saplākšņa. Iespējams izgriezt pat vissarežģītākos veidojumus, locījumus, līnijas, kas veidos rāmi, savukārt pa vidu pēc katra individuālajām vēlmēm tiks griezts vai nu jaunā pāra kopīgais uzvārds, svinīgās dienas datums, salaulāto cilvēku vārdi, vai viss kopā. Izvietojot šādus dekorus un to kompozīcijas ceremonijas un svinību vietā, var izveidot tematisku fotostūrīti. Tādā veidā viesiem būs iespēja uzņemt fotogrāfijas ar skaisto monogrammu fonā, kā arī būs radīta patīkama noskaņa un atgādinājums klātesošajiem un sev, ka šī diena ir jūsu!

Ja vēlies, lai pie kāzu galda viesu sejās paveras smaids un pārsteigums, izvēlies no saplākšņa grieztas galda kartes – katra vieta pie galda atzīmēta ar personalizētu vārdu, kas elegantām līnijām izgriezts no koka. Aptinot vārdu ar lentu, dekorējot ar augiem vai piestiprinot to, piemēram, pie viesa krēsla, veidosies skaists dekoratīvs elements, kas noteikti raisīs sarunas draugu un ģimenes starpā, kamēr tiks pienests ēdiens.

Kur iespējams iegādāties koka dekorus kāzām?

Dekoratīvos elementus kāzām un citām svinībām, kas izgatavoti no bērza saplākšņa, iespējams iegādāties veikalā “Viss Plusā”. Ja nerodat laiku, kurā ierasties uz vietas, lai veiktu pasūtījumu, neraizējies, jo pasūtījumu iespējams veikt arī rakstot ziņojumu Facebook vai sūtot e-pastu uz dekori@vissplusa.lv .

Standarta izgatavošanas laiks no skices saskaņošanas brīža ir 2-4 darba dienas. Cena un apmaksas veids tiek norunāts pasūtījuma brīdī.