Ierobežos satiksmi Krasta ielā, slēgs satiksmi Dagdas, Pulka ielā

Ierobežos satiksmi Krasta ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas oderēšanas darbiem no 30.oktobra līdz 10.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā, posmā no Salu tilta līdz Ogres ielai virzienā no pilsētas centra.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Darbu laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.


Slēgs satiksmi pie ēkas Dagdas ielā 2

Saistībā ar seguma atjaunošanas darbiem no 30.oktobra plkst. 8.00 līdz 3.novembra plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Dagdas ielā, pie ēkas Dagdas ielā 2.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.


Slēgs satiksmi Pulka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 1.novembra līdz 30.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pulka ielas posmā no Slokas ielas līdz Daugavgrīvas ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.