Ierobežota satiksme Dzirciema, Eiženijas un Pulkveža Brieža ielā

Slēgs satiksmi Eiženijas ielas posmā

Saistībā ceļa seguma atjaunošanas darbiem no 20.novembra līdz 23.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Eiženijas ielā, posmā no ēkas Eiženijas ielā 1a līdz Ķiršu ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.


Ierobežos satiksmi Pulkveža Brieža ielas posmā

Saistībā ar siltumtrases izbūvi no 20.novembra līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Pulkveža Brieža ielā, posmā no Hanzas ielas līdz ēkai Pulkveža Brieža ielā 35.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.


Ierobežos satiksmi Dzirciema un Jaunsaules ielā

Saistībā ar ielas izbūves darbiem no 20.novembra līdz 25.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzirciema ielā, 50 metru garā posmā pie Jaunsaules ielas.

Savukārt Jaunsaules ielā pie Dzirciema ielas transportlīdzekļu satiksme tiks slēgta.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas iepriekšminētajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.