Ierobežota satiksme Emīla Melngaiļa, Pulka ielā un Kārļa Ulmaņa gatvē

Slēgs gājēju ietvi Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielas posmā

Saistībā ar būvniecības darbiem no 11.oktobra līdz 31.decembrim tiks slēgta gājēju ietve Emiļa Melngaiļa ielas posmā no Antonijas ielas līdz Strēlnieku ielai un Strēlnieku ielas posmā no ēkas Strēlnieku ielā 6 līdz Emiļa Melngaiļa ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu.

Slēgs satiksmi Pulka ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 8.oktobra līdz 31.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pulka ielas posmā no Slokas ielas līdz Daugavgrīvas ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Ierobežos satiksmi Kārļa Ulmaņa gatvē

Saistībā ar ielas rekonstrukcijas darbiem no 8.oktobra līdz 27.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kārļa Ulmaņa gatvē, 200 metru garā posmā un virzienā no pilsētas centra pie ēkas Jaunpils ielā 26.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu un iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas Kārļa Ulmaņa gatves ierobežotajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.