Ierobežota satiksme Krasta, Jēzusbaznīcas, Tērbatas un Dzirciema ielā

Ierobežos satiksmi Krasta un Jēzusbaznīcas ielas posmos

Saistībā ar kanalizācijas tīklu pārbūves darbiem no 22.novembra līdz 28.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā pie Jēzusbaznīcas ielas un Jēzusbaznīcas ielā pie Krasta ielas.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas attiecīgajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.


Ierobežos satiksmi Dzirciema ielas posmā

Saistībā ar izbūves darbiem Dzirciema  ielā 22.novembra līdz 21.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzirciema ielā, posmā no ēkas Dzirciema ielā 33 līdz Jaunsaules ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas iepriekšminētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.


Slēgs satiksmi Tērbatas ielas posmā

Saistībā ar cauruļvadu rekonstrukcijas darbiem no 23.novembra plkst. 20.00 līdz 26.novembra plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Tērbatas ielā, krustojumā ar Bruņinieku ielu virzienā uz Matīsa ielu.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas attiecīgajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Veicot darbus var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.