Intīmajai veselībai, komfortam, skaistumam

Pienācis laiks, bet arī nekad nav par vēlu, sievietēm par prioritāti izvirzīt intīmo veselību, komfortu, seksualitāti!

Pēc dzemdībām var būt maksts sausums, urīna nesaturēšana, maksts kanāla atslābums, kas radies tā izstiepšanās rezultātā, sāpes plīsumu un šuvju vietās. Ja tas ieilgst, noteikti konsultējieties ar ginekologu, jo mūsdienu medicīna piedāvā lieliskus risinājumus. Var izmantot lāzerprocedūras, hialuronskābes vai plazmas preparātu injekcijas. Ja nelielu urīna nesaturēšanu, kas radusies pēc dzemdībām, atstāj bez ievērības, tā laika gaitā var pārtapt daudz lielākas pakāpes urīna nesaturēšanā.

Sievietēm premenopauzes, menopauzes un pēcmenopauzes laikā

Hormonālās izmaiņas neviens nevar atcelt, bet to radīto diskomfortu mūsdienās gan ir iespējams novērst. Maksts sausums, tā izraisīts iekaisums, sāpes dzimumakta laikā, dedzinoša sajūta, nieze, urīna nesaturēšana un maksts kanāla atslābums, noslīdējumi, dažādas izmaiņas ārējos dzimumorgānos – pigmenta plankumu parādīšanās, ārējo kaunuma lūpu sarukšana vai sakrunkošanās ir visbiežākās sieviešu sūdzības. Pateicoties medicīnas tehnoloģiju attīstībai, tās visas ir mazināmas un novēršamas.

Seksuālā apmierinātība abiem partneriem

Sievietes seksuālā disfunkcija var būt saistīta ar maksts kanāla atslābumu un problēmām ar maksts gļotādu un asins apgādi. Maksts kanāla atslābums var rasties gan pēc dzemdībām, kad tas tiek izstiepts, gan arī laika gaitā, sievietei novecojot. Atjaunojot maksts tvirtumu, abi partneri atkal izjūt lielāku seksuālo baudu.

Kā notiek maksts tvirtuma atjaunošana?

Kamēr nebija izgudrotas lāzertehnoloģijas, maksts tvirtumu varēja iegūt un noturēt vienīgi, izpildot vingrinājumus vai veicot plastisko operāciju. Labs risinājums, kas nav saistīts ne ar laikietilpīgu un regulāru vingrināšanos, ne ar ķirurģisku operāciju, ir lāzerprocedūras MonaLisa Touch  un FemiLift.

2019. gada martā šīm procedūrām ir īpašs akcijas piedāvājums. Uzziniet vairāk un piesakieties