Ir īstais brīdis iegādāties kokskaidu granulas!

Pexels.com

Vai zināji, ka viena no lielākajām kļūdām, ko pircēji pieļauj kokskaidu granulu iegādes procesā, ir lēmums iegādāties tās par vēlu? Tieši tā, liela daļa par granulu iegādi atceras vien tad, kad ir iestājies gada aukstākais laiks, kad to pieprasījums ir milzīgs, kad cena tādēļ ir uzkāpusi un labākās granulas no veikalu plauktiem jau pazudušas. Rūpējoties par pircēju maciņiem, uzņēmums “Belgran” atgādina, tieši tagad – maijā, jūnijā, jūlijā un agrā augustā – ir īstais brīdis papildināt savus kokskaidu granulu krājumus. Kāpēc? Jo tas atmaksāsies ilgtermiņā.

Kā kokskaidu granulu iegāde nesezonā ļaus ietaupīt?

Ja iegādāsies kokskaidu granulas vasaras mēnešos, visticamāk, Tu būsi veicis finansiāli izdevīgu darījumu, kas atmaksāsies ilgtermiņā.

Pirmkārt, vasaras mēnešos kokskaidu granulām ir viszemākā cena. Ziemā, kad visiem pēc granulām ir nepieciešamība, uzņēmumi ceļ cenu, lai šajā sezonā maksimāli daudz nopelnītu, savukārt jau pavasarī sāk parādīties dažādas akcijas ar kokskaidu granulu vasaras cenām. Vari izmantot tās, bet visizdevīgākais laika sprīdis kokskaidu granulu iegādē ir no maija līdz augustam. To parāda vidējais ikmēneša granulu cenu indekss, kas apkopo informāciju par šī kurināmā cenām dažādās Eiropas valstīs. Par Latviju gan šādi dati nav pieejami, bet pieņemam, ka situācija varētu būt līdzīga, ņemot vērā tirgus tendences un uzņēmuma “Belgran” pieredzi.

Otrkārt, atliekot kokskaidu granulu iegādi uz vēlāku laiku, palielinās iespējamība, ka iegādāsies nekvalitatīvāku produktu. Īpaši, ja būsi nepareizi sarēķinājis ziemai nepieciešamo granulu daudzumu un vēlēsies iegādāties tās ziemā. Lielais pieprasījums ļauj pārpircējiem tirgū ievest sliktākas kvalitātes granulas un cilvēki tās pērk, jo tās ir lētākas vai citu variantu vienkārši nav. Kamēr Tev ir laiks, vari izpētīt ne tikai cenu, bet arī granulu sastāvu, lai nesanāk iegādāties ar smiltīm, plastmasas daļiņām vai citiem piemaisījumiem pildītas granulas. Šāda izpēte ļaus atrast granulu katlam piemērotākās, ar labāko siltuma atdevi un kvalitatīvākās granulas, tāpēc vēlāk nevajadzēs pārmaksāt, meklējot vietā citas.

Treškārt, ne velti ir teiciens, ka ragavas jāgatavo vasarā, bet rati ziemā. Parūpējies par kurināmo savas mājas siltumam ziemā laikus un ietaupi! Pērc kokskaidu granulas pie “Belgran”. Putniņš pačukstēja, ka tur tagad esot izdevīgas cenas!