Īsumā par akrila akmens virsmām

pexels.com

Akrila akmens materiāls (tādi kā STARON, Hanex, HI-Macs , Avonite un citi) ir blīvs, neporains viendabīgs materiāls, kas padodas atjaunošanai un remontam un tikt salīmēts bez šuvēm. Materiāls izskatās kā minerālas izcelsmes produkts, ir patīkams taustei un ļoti elegants. Bez tam, tas ir elastīgs un saliecams, tomēr ilgmūžīgs, piemērots ilgstošai izmantošanai un viegli tīrāms. Šīs raksturīgās iezīmes ļauj akrila akmeni izmantot plašā dizaina risinājumu klāstā, kas dara šo materiālu ideālu funkcionālam un mākslinieciskam pielietojumam iekštelpu interjeros: gan virtuvēs, gan vannas istabās, gan citās telpās. Materiāls izmantojams arī eksterjeros.

 

Akrila akmens priekšrocības uz citu apdares materiālu fona

Atšķirībā no koka, nerūsējošā tērauda, emaljētām virsmām, lamināta, marmora, granīta un citiem apdares materiāliem, akrila akmens šķiet brīvs no jebkādiem trūkumiem, kas raksturīgi minētajiem apdares materiāliem.

 

Kā uz citu virsmu izceļas akrila akmens materiāls?

·       Tas ir ūdensnecaurlaidīgs;

·       Izturīgs pret sadzīves ķīmijas un verdoša ūdens iedarbību;

·       Pretojas sitienu radītai slodzei;

·       Tā elementi savienojami bez šuvēm;

·       Tam ir estētisks izskats;

·       Izturība pret bioloģisku vai sēnītes izraisītu sabrukšanu;

·       Krāsas noturīgs un ar laiku nedzeltē;

·       Nekaitīgs saskarē ar pārtikas produktiem;

·       Termoizturīgs;

·       Vienkārši tīrāms un higiēnisks;

·       To var remontēt un atjaunot

 

No kā sastāv akrila akmens?

Tas ir kompozītmateriāls, kas sastāv no minerālu komponentēm, akrila sveķiem un krāsu pigmenta piedevas. Rezultātā rodas ekoloģiski tīrs, viendabīgs un blīvs materiāls, ko var plaši izmantot dažādiem nolūkiem gan iekštelpās, gan eksterjerā.

 

SIA "Acrulat" piedāvā akrila akmens materiālus  plašā krāsu un tekstūru izvēlē, tādēļ papildus tā praktiskumam un plašajām pielietojuma iespējām tas piemērojams visdažādākajiem interjera stiliem un funkcijām.