Izvēlamies jaunus garāžas vārtus!

Masīvi, smagi, čīkstoši un ar eļļas krāsu biezā slānī krāsoti - tādi bija garāžu vārti pirms divdesmit gadiem. Šodien papildus primārajai garāžas vārtu funkcijai - drošībai, tiek izvirzīta virkne papildu prasību: funkcionalitāte, ērtums, estētisks izskats, ekspluatācijas drošība un uzticama siltumizolācija. Visas šīs īpašības apvieno Vācijā ražotie Hörmann garāžu vārti, kurus iespējams pasūtīt un iegādāties Montāžnieks DE SIA Rīgas birojā vai kādā no filiālēm visā Latvijā.

Aplūkosim populārākos garāžu vārtu veidus:

Automātiskie sekciju vārti- atveras vertikāli uz augšu. Tādējādi garāžā iegūsiet vairāk vietas, caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā. Sekciju vārti derēs vienmēr - vienalga, vai Jūsu vārtu ailei ir taisnstūra forma vai tā ir ar slīpinājumiem, segmentu vai apaļu arku.

Nenoliedzami izvēloties jaunus garāžas vārtus galvenais kritērijs ir drošība. Hörmann ražotie automātiskie sekciju vārti nelūgtiem viesiem ir praktiski neatverami. Garāžas vārtiem aizveroties, atbīdīšanas aizsargsistēma automātiski nofiksējas vadsliedes atdurī un uzreiz stingri nobloķējas, pasargājot vārtus no izcelšanas. Šī Hörmann patentētā vārtu bloķēšanas sistēma darbojas mehāniski un tādēļ, pretstatā konkurentu piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Garāžas ruļļu vārti- nodrošina daudz brīvas vietas garāžas priekšā un tās iekšpusē. Lai novietotu automašīnu stāvēšanai, Jūs varat piebraukt tieši priekšā vārtiem, bez tam arī griestu nodalījums garāžā paliks neaizņemts. Piedziņa ir viegli kopjama un ir piestiprināta ārpus konsoles. Piemēram, RollMatic vārti uzsāk kustību un apstājas īpaši lēni un klusi, tādējādi saudzējot vārtus. Iekšējais slēdzis un garāžas apgaismojums vadības ierīces korpusā ir jau iebūvēts.

Garāžas bīdāmie sekciju vārti- neaizņem vietu pie garāžas griestiem. Bīdāmie sekciju vārti atveras uz sāniem. Pateicoties vārtu konstrukcijai, bīdāmos sekciju vārtus var uzstādīt arī sarežģītās situācijās ar slīpo jumtu. Vārtu atvēršanas funkcija cilvēku ieiešanai / iziešanai ir pieejama standarta komplektācijā bīdāmiem sekciju vārtiem. Tas nozīmē, ka gan manuāli, gan automātiski atveramus vārtus var atvērt tikai nedaudz, lai ātrāk iekļūtu garāžā. Praktisks risinājums, kas samazina gaidīšanas laiku, piemēram, ja vēlaties no garāžas izņemt tikai velosipēdu, neattaisot vārtus pilnībā.

Hörmann garāžu vārtu estētisko un harmonisko izskatu nodrošina savstarpēji saskaņotie elementi, plašais krāsu un koka imitāciju klāsts, kas ļauj atrast ikvienai fasādei piemērotus garāžas vārtus.