Izvēlies progresīvāko betona durvju aiļu zāģēšanas tehniku – dimantu griešanu

Dimanta zāģēšana. Terminators Baltic

Ko darīt, ja mājās viss it kā ir labi, bet tomēr - varētu būtu vēl labāk! Piemēram, kā būtu, ja betona sienā izzāģētu aili, kas mainītu tik daudz ko – jauns logs, plaukts vai durvis. Izzāģēt betona sienā caurumu, ko jūs! Tas taču smags darbs, putekļi, skaņa, troksnis. Turklāt kaimiņi, visticamāk, apēstu bez sāls, jo tas noteikti ilgtu mūžīgi un skanētu debešķīgi. Skeptiskākie pat atrūc, ka tas nav iespējams, ja reiz uzmūrēts, tad kāda tur vairs caurumu griešana. Taču iespēja pastāv, un progresīvāku tehniku par griešanu ar dimanta instrumentu mūsdienās neatrast, ar tās palīdzību var izzāģēt dažāda izmēra, formu un profilu ailes betonā, ķieģelī un akmenī. 

Kādas ir dimantu griešanas galvenās priekšrocības?

Pirmā un svarīgākā, ka ar šīs tehnoloģijas palīdzību celtniecības darbus var veikt ātrāk un kvalitatīvāk. Ne mazāk svarīgi, ka:

  • Darba procesā nerodas putekļi;
  • Pretēji gaidītajam, urbjot betonā, troksnis griešanas laikā ir paciešams, kaimiņi nesteigs iesniegt apsūdzību tuvējā policijas iecirknī.
  • Iezāģējums tiek veikts no vienas puses;
  • Zāģējot veidojas līdzena, noslīpēta durvju ailes malas virsma, nav nepieciešama apdare;
  • Nav vibrāciju un dinamiskas triecienslodzes uz dzelzsbetonu;
  • Vieglāka metāla un metāla konstrukciju instalācija;
  • Iespējams izzāģēt taisnstūra atveres, neveidojot krusteniskos iezāģējumus stūros.

Kas jāņem vērā, ja gribat izzāģēt jaunu ailu savā dzīvoklī?

 Svarīgi saprast, ka dzīvokli var pārplānot un veikt dažādas manipulācijas, ir jāizveido projekts un jāsaņem būvatļauja dzīvokļa pārplānošanai. Tāpat pie vietējās pašvaldības jāgriežas pēc atļaujas veikt trokšņainus darbus, jo troksnis būs. Korekti būtu pirms skaļāku remontdarbu veikšanas pabrīdināt kaimiņus. Svarīgi, lai objektam būtu elektrības un ūdens pieslēgums. Celtniecības sākumu un beigas vislabāk atrunāt laikus, bet, izmantojot dimantu griešanas tehniku, iespēja izzāģēt nepieciešamo formu jebkurā celtniecības materiālā var jebkurā laikā un  dziļumā. Īpaši bieza materiāla sagriešanai tiek izmantota trose.

Pirms darbu veikšanas svarīgi vienoties ar pakalpojumu sniedzējiem, vai viņi būs tie, kuri aiz sevis savāks arī radušos atkritumus.

Izmantojot dimanta urbšanu var urbt caurumus, kas ļaus pilnībā izvairīties no betona putekļiem. Griešana ir dimanta trosi ir vieglākais un efektīgākais veids kā demontēt lielas betona konstrukcijas un izgriezt ailas biezās sienās. Ar dimanta tehnikas palīdzību iespējams nocirst pat pāļus, un tas bez kādiem jokiem. Ar 25 gadu pieredzi dimanta zāģēšanā un urbšanā darbojas uzņēmums Terminator Baltic, kurš nepieļaus kļūmes un neizdošanos.