Izvēlies veselīgus produktus tievēšanai

Veselīgs dzīvesveids katram nozīmē kaut ko citu, bet skaidrs ir viens – tas paredz sakārtotu ēdienkarti, kurā iekļauts viss nepieciešamais sabalansētam uzturam. Protams, ne vienmēr iespējams atteikties no iecienītajiem našķiem, bet noteikti iespējams aizvietot tos ar kaut ko veselīgāku. Šajā rakstā uzzināsi veidus, kā sakārtot savu diētu un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

“Diemžēl lielajā steigā cilvēki vairs neseko līdzi tam, kādu pārtiku lieto un cik bieži to dara. Piemēram, steidzoties, paķeru šokolādi vai bulciņu, apēdu un skrienu tālāk. Vai arī, sēžot kafejnīcā, esmu ieracies darbos – papīros, telefonā, planšetē, datorā – vienalga, un ēdu, nemanot to, cik apēdu. Šī tendence ir bieži novērojama, un diemžēl nodara ļaunumu cilvēka svaram un veselībai,” tā veselīgo produktu veikala “Dabas Lāse” menedžere Agita Cimoško. Viņa turpina – “Mēs vēlamies panākt, lai cilvēku ar lieko svaru, būtu pēc iespējas mazāk, tāpēc piedāvājam produkciju, kas ir ne tikai dabīga, bet arī veselīga un uz svara samazināšanu tendēta”.

Ja vēlies izmēģināt ko jaunu, un atbrīvoties no pāris kilogramiem, izmēģini sabalansēta uztura programmas. Tu saņemsi paciņu ar pārtiku 5 dienām, kurā ietilpst pirmie un otrie ēdieni – putriņas ar minerāliem, vitaminizētas krēmzupas, gaļas ēdienus un dārzeņus, u.c., kā arī svara zaudēšanu veicinošus dzērienus (kafijas, ķīseļi, kompoti). Taču atceries, ka pirms tievēšanas uzsākšanas, nepieciešams ķermeni attīrīt no toksīniem un izvadīt visu lieko ārā, tāpēc jāsāk ar diētisko uztura programmu “Attīrīšanās”. Šīs programmas laikā attīrīsi savu zarnu traktu, aknas un ādu. Pēc attīrīšanās varēsi izvēlēties kādu no 2. posma programmām – diētisko uztura programmu ar sēnēm vai ar gaļu, “Vidusjūras ēdienkarti”, ēdienkarti “Holesterīna un svara samazināšanai". Jāatceras, ka paralēli programmai nepieciešams izdzert vismaz 2 – 3 ūdens glāzes dienā.

Ja tomēr kārojas kas salds, izvēlies musli batoniņus. Batoniņi pieejami jebkurai gaumei, piemēram, “Apelsīna sprādziens”- ne tikai labi garšo, bet arī sniedz enerģiju. Vai izvēlies taukus dedzinošos augļu batoniņus, piemēram ar zaļo kafiju. Tiem, kas nodarbojas ar sportu vai vēlas papildināt savu uzturu ar olbaltumvielām, nozīmīgi lietot olbaltumvielu kokteiļus, lai iegūtu nepieciešamās uzturvielas.

Vai zināji, ka tievēšanai palīdz ķermeņa masāžas eļļas?
Tās uzlabo muskuļu tonusu;
Atvieglo muskuļu un locītavu sāpes;
Baro un aizsargā ādu;
Stimulē zemādas šūnu funkcijas;
Atvieglo vielmaiņu un sārņu izvadīšanu;
Novērš izgulējumu radītās sekas.

“Dabas Lāse” piedāvā plašu klāstu ar kvalitatīvām eļļām, kas efektīvi iedarbojas uz cilvēka organismu un padara ādu tvirtu. “Tievēšanai iesakām dabīgo masāžas eļļu pret strijām, pretcelulīta masāžas eļļu “Kadiķis”, vai arī kosmētisko eļļu pret aptaukošanos ar slaveno pačūliju, kas stimulē organismu atbrīvoties no liekajiem taukiem,” stāsta Agita.

Svaru iespējams kontrolēt uzturā lietojot dažādus ekstraktus, kuru sastāvā ir vērtīgas vielas. Piemēram, ananasa ekstraktā esošais ferments – bromelains, aktīvi sašķeļ olbaltumvielas. Garcīnijas ekstraktā esošais hroma pikolināts, dedzina liekos taukus un piedalās lipīdu maiņas procesos. Pateicoties Hitozāna šķiedrām, samazinās tauku uzsūkšanās organismā. Šie un citi ekstrakti ir pieejami atsevišķi tabletēs vai kapsulās, un ietilpst arī citu uztura bagātinātāju un diētiskās pārtikas sastāvā.
Dažādus dabīgus un veselīgus produktus – uztura bagātinātājus, diētiskas uzkodas, zāļu tējas, garšīgus vitamīnus un sīrupiņus bērniem, un daudz ko citu var atrast veikalos “Dabas lāse’’ un arī e-veikalā www.dabaslase.lv.

Saņem dāvanu iepērkoties e-veikalā!
Veicot pasūtījumu, komentārā raksti – “Dabas lāse” padomraksts - un saņem dāvanu!