Jaunākās tendences interjera dizainā 2019. gadā

Iekārtojot mājokli un izvēloties jaunas mēbeles, protams, jāņem vērā to funkcionalitāte un kvalitāte, tomēr, gluži tāpat kā modē, arī interjera dizainā ir stili, kas piedzīvo uzplaukumu un norietu. Ja dzīves telpā nepieciešamas pārmaiņas, vislabāk sākt ar kāda stilīga priekšmeta iegādi, kas atsvaidzinās un ienesīs jaunas vēsmas istabas iekārtojumā.

2019. gada mēbeļu trendi:

1. Mēbeles sārtos toņos

Sārtais ir jaunā smilškrāsa, ko pierasts izvēlēties kā neitrālu mēbeļu toni. Sārts labi sader ar pelēkām krāsām un dabiskiem zemes toņiem, radot telpā mierīgu atmosfēru. Vēl sārto iespējams kombinēt arī ar spilgtākiem toņiem - tumši zilo, meža zaļo, dzintara dzelteno.

2.  Mājīgas gultas

Gultas ar paaugstinātu, mīkstu galvgali un kājgali, kas rada drošības un aizsargātības sajūtu – gluži kā forts, kas nošķir mūs no trauksmainās, skrienošās ikdienas.

3. Ģeometriski raksti

Asimetriskas formas, tīras līnijas un telpiskas figūras – gan mēbeles, gan dizaina priekšmetos.

4. Dabiski materiāli

Koks, āda, akmens, kvarcs – ar to palīdzību daba ienāk iekštelpās un harmoniski iekļaujas jebkurā interjerā, apvienojot mežonīgu izskatu un noslīpētu faktūru.

5. Noapaļotas formas

1970. gadu tendence atgriežas un vislabākais veids kā to ieviest savās mājās – ar ovālas vai apaļas formas klubkrēslu.

6. Metāls

Gan apzeltīts, gan misiņa, gan melnais metāls tiks izmantots mēbeļu dizianā aizvien kreatīvāk un funkcionalitāte balansēs uz robežas ar mākslu.

7. Unikāls roku darbs

Aizvien izplatītāka kļūs vēlme pēc priekšmetiem, kuros ieguldīta konkrēta meistara enerģija, kurš izgatavojis to tikai vienā vai dažos eksemplāros.

8.  Art Deco stils

Art Deco mēbeles ir ar plūstošām formām un līnijām. Mēbeles no ādas vai koka ar ģeometriskiem rakstiem, melnbaltiem kontrastiem un elegantu izskatu, apvienojot izsmalcinātu šiku un eklektiku.

9. Mazas detaļas

Kompakti, nelieli plauktiņi, kuros izvietot nedaudzus zīmīgus akcentus vai mazi soliņi, kas kalpo kā puķu podu paliktņi – kombinācijā ar relatīvi tukšu telpu un masīvām mēbelēm, tieši mazās detaļas radīs nepieciešamo kontrastu un ienesīs mājīgumu.

10. Antikvāri priekšmeti

Lietas ar stāstu, personību un dvēseli, kas saistās ar pagātni, lieliski iederas arī modernā interjerā.

DGS elektronika veikalā ir iespējams iegādāties augstas kvalitātes mēbeles no Anglijas. Mēbeles ir ar stilīgu dizainu un aktuālās krāsās. Pieejamas gan mēbeles mājai, gan birojam, gan āra terasēm. Bezmaksas piegāde Zolitūdē un Imantā.