Jauns atpūtas parks Tavam darba pasākumam vai bērnu ballītei

Kur organizēt darba pasākumu? Ko vispār iesākt kopā ar bariņu kolēģu, kuriem, iespējams, ārpus darba ir katram savas intereses un hobiju? Izkustini savu kolektīvu kopīgā un saliedējošā piedzīvojumā, noskaidrojot, kurš no jums būs kamikadze, kurš iznīcinātājs, bet kurš - kareivis! Atpūtas parks “GUNSnLASERS” sniedz iespēju izskrieties, saliedēt komandu un arī vienkārši atslābināties visraibākajā kompānijā, turklāt tagad jaunā lokācijā - Pārdaugavā (ļoti tuvu t/c Spice). 


Jauns atpūtas parks Šampēterī

Kādreizējā Zasulauka rūpnīcā, autentiskā vidē, ir izveidots jauns “GUNSnLASERS” atpūtas parks ar īpašu gaisotni, ko veido saglabātā senā aura jauno āra un iekštelpu laukumu iekārtojumā. Tā jūtama apkārtnē, augstajos griestos, vecās ķieģeļu sienās, kā arī pašā ēkas vizuālā izskatā, ko papildina mūsdienu dizaina elementi un mājīgs iekārtojums.


Aktīvā atpūta

Aktīvā atpūta ir laba un mūsdienās nepieciešama izklaide un saliedēšanas pasākums. “GUNSnLASERS” jaunajā izklaides parkā Pārdaugavā piedāvā:

●       lāzertagu jeb lāzera peintbolu no 4 gadu vecuma;

●       peintbolu ar krāsu bumbiņām no 10 gadu vecuma;

●       peintbolu ar gumijas bumbiņām jeb reball no 10 gadu vecuma;

●       airsoftu no 16 gadu vecuma;

Peintbolam ar krāsu bumbiņām pieejami tikai āra laukumi, peintbolam ar gumijas bumbiņām – tikai iekštelpu laukums, bet lāzertagu un airsoft var spēlēt gan iekšā rūpnīcā, gan arī ārā tās teritorijā. Izvēlies sev tīkamāko!


Iespējas arī tiem, kas nevēlas piedalīties spēlē

Kārtīgi izkustēties ir forši un atraktīvi, taču, visticamāk, būs arī tādi kolēģi vai ballītes viesi, kas ātri vien vēlēsies vienkārši pačilot un papļāpāt ar citiem. Ir arī tāda opcija, jo “GUNSnLASERS” atpūtas parks Pārdaugavā, Šampētera ielā 1, piedāvā labiekārtotas atpūtas telpas ar galdiņiem lielākam cienastam.

Bez maksas atpūtniekiem tiek nodrošināti:

●       galdi un krēsli;

●       galdauti;

●       kafija, tēja un ūdens;

●       galda spēles, piemēram, novuss;

●       iespēja uzklāt svinību galdu ar līdzi paņemtiem ēdieniem un dzērieniem.

Visiem būs iespēja atpūsties un jautri pavadīt laiku, arī tiem, kuriem aktīvā atpūta tik ļoti neiet pie sirds vai nav atļauta kādas traumas dēļ.


Malkas pirtiņa relaksācijai

Aktīvā atpūta nozīmē arī patīkamu un relaksējošu pasēdēšanu pēc sportiskas spēles, lai visiem kopā būtu iespēja pārunāt spraigākos un smieklīgākos momentus. Tieši tādēļ pie “GUNSnLASERS” ir iespējams rezervēt arī malkas pirti ar karstā ūdens kublu (abām ietilpība līdz 10 personām, atpūtas namiņš ar kamīnkrāsni un dušas telpu pieejams kompānijām līdz 20 cilvēkiem). Namiņā droši var uzklāt bagātīgu uzkodu galdu.

Nosviniet kārtīgi – ar izvēlēto aktīvas atpūtas veidu un relaksāciju pirtiņā un karstā ūdens kublā pēc spraigajām aktivitātēm!


Pasākumu organizēšana

Atpūtas un izklaides parka “GUNSnLASERS” darbinieki parūpēsies, lai dzimšanas dienas svinības, team-building vai jebkāds cits pasākums izdotos un paliktu atmiņā vēl ilgi. Parka draudzīgie un profesionālie instruktori parūpēsies par jautrību un pratīs sadarboties gan ar lielu bērnu bariņu, gan visskeptiskākajiem pieaugušajiem.

Aktīvā atpūta Rīgā Tavam uzņēmumam ērtā laikā un vietā - piesaki atpūtu “GUNSnLASERS” aktīvās atpūtas parkos vai izbraukumu uz Tavu darba vietu un izklaidējies kopā ar savu komandu lāzertaga, peintbola un airsoft čempionātā!


Aktīvā atpūta Rīgā 4 lokācijās

Ja arī Tavos darba team-building vai bērna dzimšanas dienas svinību plānos ietilpst aktīvā atpūta, izvēlies sev tuvāko “GUNSnLASERS” atpūtas parku!

●     Andrejostas iela 8A (Rīgas centrs) - lāzertag āra laukumi, malkas pirts ar karstā ūdens baļļu un atpūtas namiņš līdz 20 personām;

●     Šampētera iela 1 (Šampēteris) - lāzertag un airsoft iekštelpu un āra laukumi, peintbola ar krāsu bumbiņām āra laukums, peintbola ar gumijas bumbiņām iekštelpu laukums, silti atpūtas stūrīši ar galda spēlēm;

●     Mārkalnes iela 10 (Jugla) - lāzertag un airsoft iekštelpu laukumi, elektrokartingu iekštelpu trase, mājīgas atpūtas vietiņas;

●     Viestura prospekts 2 (Mežaparks) - lāzertaga, airsoft un krāsu peintbola āra laukumi, piknika vietas ar nojumi un grilu.

Katrā no parkiem laukumi ir stratēģiski iekārtoti, radot lielisku spēles pieredzi. Tas nozīmē, ka aktīvā atpūta noteikti izdosies, turklāt par to parūpēsies arī draudzīgie instruktori.


Iepriekšēja rezervācija

“GUNSnLASERS” strādā katru dienu klientam ērtā laikā gan vēlu vakaros, gan arī brīvdienās un svētku dienās. Rezervē pasākumu iepriekš:

●     zvanot pa telefona numuru +371 27274646;

●     rakstot vēstuli uz e-pastu info@gunsnlasers.lv

●     rakstot vēstuli Facebook lapā ŠEIT;

●     aizpildot online formu mājaslapā www.gunsnlasers.lv.

Vēlams pasākumu pieteikt vismaz 3 darbadienas iepriekš, taču atpūtas parks “GUNSnLASERS” atsaucīgie darbinieki darīs visu, lai noorganizētu Tev lielisku ballīti arī pēdējā brīdī. Jo ātrāk rezervēsi, jo lielāka iespēja atpūsties sev vēlamā datumā un laikā (nedēļas nogales aizpildās laicīgi). Lai aktīvā atpūta Rīgā izdodas par visiem 100% un vēl vairāk!