Joko bērni. Vecāki dalās ar savu bērnu spārnotākajiem domu graudiem

Bērni mēdz mūs pārsteigt nesagatavotus. Bērni mums reizēm uzdod neatbildamus jautājumus, sniedz nepārspējamas atbildes un spēj mūs sasmīdināt līdz asarām. 1188 portāla apmeklētāji dalās ar savu bērnu asprātīgākajiem secinājumiem

 - Piecgadīgā Anna ciemojās pie krustmātes. Pusdienām tiek pasūtīta pica. Picu atved gados ļoti jauns piegādātājs. Anna nopēta pusi no galvas līdz kājām un kad piegādātājs aizbraucis aizkustinātā balsī paziņo: "Krustmāte, tas gan bija skaists puisis, vai ne? Skaists kā SAULLĒKTS!" Nācās piekrist, ka tiešām bija gana glīts.

-  Jautāju pirmklasniekam Jānim vai viņš zina kā sauc ASV prezidentu. Atbildes vietā klusums. Mēģinu teikt priekšā: "Donalds…"" . Redzu, ka Jānis intensīvi domā, acis pārsteigumā ieplešas kā apakštases un neticības pilnā balsī man tiek pārjautāts: "Donalds Daks ir Amerikas prezidents?"

- Ballītes laikā pa dārzu savā nodabā izklaidējās bariņš trīs līdz sešus gadus veci radu un draugu bērni. Vienā brīdī izgājusi ārā secinu, ka bērni ir nolasījuši praktiski visas vēl pilnīgi zaļās plūmes. Uz manu nedaudz sašutušo jautājumu, kāpēc tā vajadzēja darīt, jo tās ogas taču vēl nemaz nav ēdamas, tiek atbildēts, ka viņi nemaz arī nav gribējuši ogas ēst. Plāns bijis uztaisīt ligzdiņas, tad salikt zaļās plūmes ligzdiņās, kur no tām būtu izšķīlušies daudz, daudz skaisti tauriņi… Uz tik romantiskām fantāzijām apveltītiem bērniem grūti dusmoties….

- Pie piecgadīgā Tomasa viesojās divas jaunkundzes - vienaudzes. Visu rītu puisis cītīgi mēģina atstāt uz dāmām iespaidu. Vienā brīdī Tomass atver ledusskapī un vēsā džeka tonī paziņo: "Tā, laikam paņemšu kādu aliņu".  Aliņa gan tur īsti šoreiz nebija un Tomass iespaida atstāšanas vietā tika pie lekcijas.

-  Piecgadīgais Henrijs jau pāris minūtes cītīgi skrien uz trenažiera. Vienā brīdī pajautāju cik kilometrus tad šodien jau būs noskrējis. Henrijs aizelsies atbild: "Nu ne visai daudz, kādus 50"

 - Ģimenes lokā apspriežam kāds kuram būtu sapņu ceļojums. Atbildēs pavīd tādi galamērķi kā Bali, Maldivu salas, Austrālija, Lasvegasa. Sešgadīgā Viktorija sapņainā balsī  paziņo, ka viņas dzīves lielākais sapnis esot aizbraukt uz … Baltkrieviju. Uz manu diezgan pārsteigto jautājumu kāpēc tieši uz Baltkrieviju, Viktorija atbild: "Kā, vai tad tu nezini? Alisei ( grupiņas biedrenei) Balkrievijā dzīvo radiniece un viņa visu laiku Alisei sūta tādus kostīmiņus – kompektiņus, jo Balkrievijā tie ļoti lēti maksā. Mēs arī varētu aizbraukt un sapirkties daudz, daudz tādus komplektiņus!" Nu jā, kāds Bali, ja ir Baltkrievija un komplektiņi…

-  11 gadus vecais kaimiņš Markuss dauzās pa dārzu ar mūsu suni.

 Markus: "Kā šitā suņa šķirni sauc?"

 Es: "Džeks Rasels"

 Markuss: "Kā? Čehs rosols?"


-  Skolotāja pirmklasniekiem skaidro, kāpēc ir svarīgi no galvas mācīties dzejoļus. Jēkabs visus argumentus noklausoties skeptiski atbild: "Nu par to mēs vēl varētu padiskutēt"

- Bērnudāza audzinātāja prasa – Ko dara tavi vecāki?

 Mazais: Strādā

 Audzinātāja: Kur?

 Mazais: Datorā!


- Bērns iepazīstas ar meiteni parciņā:

 Bērns: Kā tevi sauc?

 Meitene: Anna

 Bērns: Mūsu grupiņā arī iet Anna, tikai ar citādāku seju

 

- Bērns staigā pa māju un meklē gredzenu.Mamma prasa – kam tev gredzens?

-  Nu, dārziņā Elvija prasīja

- Tu viņu precēsi?

-  Nē – es precēšu Elīzu

 

Puika skatās, kā mamma ravē un prasa: "Mammīt, vai šīs ir Jāzālītes vai Nezālītes?"Ja arī Tev ir kāda pērle, padalies ar to mūsu Facebook ierakstā šeit: https://www.facebook.com/1188.lv/videos/219058446070973/

 6. aprīlī tiks noteikti 2 vissmieklīgākie bērnu teicieni. Uzvarētājs saņems 1188 lietussargu un termokrūzi.