Jūlija mēneša horoskops katrai zodiaka zīmei

Magones jūlijā (Image by Gábor Adonyi from Pixabay)

Aunam jūlijs būs darbīgs un uz nākotni vērsts

Mēneša sākumā tu bieži vari nonākt sabiedrības uzmanības centrā, kas dos iespēju uzspodrināt profesionālo reputāciju, apmierināt godkāri. Daudz laika veltīsi darba jautājumiem, jo sevišķi, ja esi saistīts ar jurisprudences, apdrošināšanas vai loģistikas jomu. Der apzināties, ka panākumos lielu lomu var spēlēt kontakti, spēja uzturēt harmoniskas attiecības ar augstākstāvošajiem. Ja sajūti sev piezogamies šaubas, nedrošības sajūtu, droši lūdz morālo atbalstu savai otrajai pusītei. Partneris lieliski spēs nomierināt tevi un iedvesmot jauniem darbiem! Jūlija vidus un izskaņa vairāk piemērota atpūtai, privāto jautājumu kārtošanai. Kāds Auna zīmes pārstāvis var nolemt bildināt savu otro pusīti, uzsākt kopdzīvi vai nopietni aizdomāties par ģimenes pieaugumu. Veselības ziņā jūlijā galvenais būs nepārpūlēties, vienmērīgāk sabalansēt savu profesionālo slodzi.

Vērsim lēmumu pieņemšana jāveic ar apdomu

Tu jūlijā droši vari risināt visu veidu lietišķos jautājumus, kārtot saimnieciski organizatoriskās lietas, mēģināt uzlabot materiālo stāvokli. Šomēnes tev daudz labāk padosies jau iesāktie darbi. Jaunie projekti var sagādāt zināmus kavēkļus, neparedzētas aizķeršanās, papildu materiālos ieguldījumus. Ja tev jāpieņem svarīgi lēmumi, noteikti ir vērts pajautāt uzticamu līdzgaitnieku viedokli, jo viņi var saskatīt būtiskas nianses, kuras tev būs paslīdējušas garām nepamanītas. Brīžiem garastāvoklis tā vien mudinās pievērsties filozofiskām pārdomām par dzīvi, taču aizrauties ar lielu prātuļošanu nevajadzētu, jo tā tevi finālā var iestumt grūtsirdībā. Labāk brīvos mirkļus velti ģimenei, sportiskām aktivitātēm un kontaktiem ar domubiedriem. Lietās, kuras skar mājas dzīvi, zvaigznes sola izdošanos. Tu lieliski sapratīsies gan ar otro pusīti, gan atvasītēm.

Dvīņiem jūlijs būs aktīvs mēnesis profesionālajā jomā

Patiesi atbilstošs mēnesis, lai paplašinātu profesionālās iemaņas, dalītos pieredzē ar apkārtējiem, kā arī, lai pievērstos pedagoģijai, ceļošanai, sevis izzināšanai un garīgajām aktivitātēm. Jūlijā pieredzētie notikumi un gūtās atziņas palīdzēs daudz skaidrāk iezīmēt vēlamo nākotnes virzienu gan darbā, gan privātajā sfērā. Pilnīgi iespējams, ka atradīsies Dvīņi, kuri stingri nolems iesaistīties biznesā vai centīsies apliecināt sevi jauna amata ietvaros. Tiekoties ar potenciālajiem sadarbības partneriem, ir vērts uzticēties pirmajam iespaidam, jo tas izrādīsies visnekļūdīgākais. Lai mēnesis būtu patiesi izdevies, vēlams būt dubultā piesardzīgam, kārtojot ar kredītiem, mantojumiem, tieslietām, birokrātiju saistītos jautājumus. Ja rodas šaubas par kaut ko, no iepriekš minētā, droši lūdz padomu atbilstošam profesionālim, necenties ar visu tikt galā paša spēkiem. Mīlas dzīvē jūlijs solās būt samērā rāms, harmonisks un dzīvespriecīgs.

Vēzim jubilejas mēnesis būs uz ģimeni vērsts

Tavs Jubilejas mēnesis paies diezgan raibi. Nāksies tik galā ar dažādiem izaicinājumiem darba frontē, pārvarēt šķēršļus laulības ostā. Taču vienlaikus ar dzīves nopietno, atbildīgo pusi, tev veiksmīgi izdosies izbaudīt paveiktā saldos augļus, pienācīgi atpūsties! Lielajā steigā būtiski nepazaudēt ticību panākumiem, kā arī nepārpūlēt nervu sistēmu. Jūlija sākumā vēlams vairāk uzmanības koncentrēt profesionālajai jomai. Tajā notiekošais var manāmi ietekmēt tavu turpmāko karjeras attīstību. Ja nepieciešams, vari uzņemties jaunas saistības, pienākumus, mēģināt apliecināt sevi kā komandas līderis. Mēneša vidū situācija var prasīt nolikt malā darbu un visus spēkus veltīt ģimenes dzīvei. Kādam Vēža zīmes pārstāvim tas nozīmēs nopietnāku attiecību jautājumu risināšanu, kādam nāksies tikt galā ar atvasīšu untumiem, vēl kādam būs jāsamierina savas iekšējās pretrunas, skaidrāk jāsaprot, ko patiesībā sirds vēlas no dzīves. Jūlija izskaņā atkal būs nopietnāk jāpievēršas darbam.

Lauva, neļauj slinkumam sevi uzvarēt!

Tev vajadzēs būt nedaudz enerģiskākam darba jomā. Neļauj apātiskumam vai slinkuma uzveikt sevi, esi apzinīgāks un centīgāks! Lielisks stimuls, dzinulis profesionālajiem panākumiem būs apkārtējo uzslavas, komplimenti. Līdzko dzirdēsi atzinīgus vārdus par pirmajiem sasniegumiem, kļūsi daudz azartiskāks, ieinteresēts turpmākajos sasniegumos. Der apzināties, ka finansiālos jautājumus, sevišķi lielāka apjoma, ieteicamāk risināt jūlija vidū. Turpretim, ja tev nepieciešams tikt galā ar birokrātiju, juridiskām niansēm, to vieglāk būs izdarīt mēneša nogalē. Pats jūlija sākums ir daudz pateicīgāks ar izklaidi, tūrismu, mākslu saistītiem projektiem. Mīlas frontē esi apdomīgāks, neļaujies aizliegtā augļa kārdinājumam, vairāk ieklausies partnera vēlmēs, esi gatavs kompromisiem. Saskarsmē ar jaunāko paaudzi tu šomēnes sapratīsies burtiski no pusvārda.

Zīmes aicina Jaunavas izmantot radošo potenciālu

Jūlija sākums var izrādīties nemierīgs periods. Nav izslēgts, nāksies tikt galā ar kolēģa pienākumiem, vai arī labot paša iepriekš pieļautās kļūdas. Savā nostājā būsi pašaizliedzīgs, mērķtiecīgs, kas ievērojami palīdzēs tikt galā ar visiem sarežģījumiem. Liela nozīme būs arī tam, kā spēsi pielāgoties mainīgajai situācijai, cik elastīgs tu izrādīsies lēmumu pieņemšanā. Drošāk uzticies analītiskajām dotībām un organizatora spējām, tās tevi noteikti nepievils! Lai uzlabotu pašsajūtu, ir vērts lieku reizi doties nopeldēties uz baseinu vai ezeru, kā arī neaizmirst par garāku pastaigu mežā vai gar jūru. Mēneša vidū radīsies iespēja vairāk laika atlicināt sev tīkamām nodarbēm, divvientulībai ar mīļoto cilvēku. Kāda Jaunava var nolemt pievērsties patiesi radošam vaļaspriekam. Jūlija nogalē aktualizēsies ar dzīvesvietu, tās labiekārtošanu saistīti jautājumi. Iespējams, partneris nāks klajā ar ierosinājumu, īstenot drosmīgus eksperimentus mājokļa interjerā.

Svariem jūlijā svarīgi būs kompromisi

Jūlija sākumā, visticamāk, nāksies risināt ar mīlas dzīvi saistītos sarežģījumus. Sevišķi spilgti to var izjust Svari, kuri nesen uzsākuši kopdzīvi vai tikuši pie ģimenes pieauguma. Būtiski nezaudēt sev raksturīgo nosvērtību un saglabāt tikpat pretimnākošu attieksmi pret partneri. Tieši kompromisi būs tie, kuri palīdzēs atgūt saskaņu ar partneri. Darba lietām zīmīgāks var izrādīties mēneša vidus, kad arī risināsies atbildīgākie jautājumi. Veicot pārrunas ar priekšniecību, drošāk paud savu viedokli, nekautrējies nedaudz paslavēt sevi, atgādināt par iepriekšējiem sasniegumiem. Ja ir jāiesaistās jauna projekta izstādē, nesāc apšaubīt savas spējas, cītīgāk tici panākumiem un parūpējies, lai blakus būtu uzticami cilvēki, kuriem vajadzības gadījumā vari lūgt padomu, morālo atbalstu. Mēneša nogalē varēsi pienācīgāk atpūtināt savus nervus, vairāk uzmanības veltīt vaļaspriekiem, izklaidei.

Skorpionam zvaigznes būs labvēlīgas!

Izaicinājumiem, pārbaudījumiem un jaunām iespējām bagāts mēnesis. Uzņēmīgākie zīmes pārstāvji var pavisam mierīgi uzlabot savu materiālo stāvokli, iegūt vērtīgus biznesa kontaktus un sabiedrības atzinību. Protams, visam pamatā būs tevis paša ieguldītais darbs, taču labums tāds, ka zvaigznes šobrīd neliks nekādus šķēršļus. Ja vēl spēsi apvaldīt savu spītību, principiālismu, būsi pielaidīgāks situācijās, kuras to prasīs, var teikt, dubultosi savas panākumu iespējas! Attiecībās ar pretējo dzimumu tieksies uzvesties koķetīgi, tādejādi ātri izraisīsi interesi par savu personību. Brīvajiem Skorpioniem tas neapšaubāmi pavērs jaunas durvis, savukārt precētajiem skaidrāk jāapzinās robeža, kuru pārkāpt vienkārši nedrīkst! Saskarsmē ar jaunāko paaudzi vēlams vairāk likt lietā savas psihologa dotības un atturēties no uzstājības, jo tā pavisam noteikti nesniegs vēlamo rezultātu.

Strēlniekam horoskops sola īpašas emocijas mīlas jomā

Labprāt darbosies kolektīvā, būsi atvērts jauniem piedāvājumiem, meklēsi iespējas paplašināt savus zināšanu apvāršņus. Teicamās saskarsmes dotības, lieliskais noskaņojums un asprātība padarīs tevi par gaidītu personu jebkurā sabiedrībā. Jūlijs var būt interesantāks, raibāks mēnesis tiem Strēlniekiem, kuri profesionāli saistīti ar žurnālistiku, mārketingu, starpniecību un dzīves radošo pusi. Ja vēlies veikt lielākus pirkumus, ieteicamāk to darīt mēneša otrajā pusē, kad mazināsies birokrātisko šķēršļu, dažādu tehnisko sarežģījumu iespēja. Ja rodas vajadzība pēc reklāmas pasākumiem, sabiedrības uzrunāšanas, tam sekmīgāks būs mēneša sākums un tad pati nogale. Jūlija vidū visraitāk padosies ikdienišķie darbi, rutīnas pienākumi. Mīlas jomai mēnesis sola plašu emociju gammu, sākot ar greizsirdību un beidzot ar patiesu harmoniju, saprašanos no pusvārda.

Mēžāzim jūlija sākums var nest filozofiskas atziņas

Nebrīnies, ja jūlija sākumā vairākkārtīgi pieķersi sevi aizdomājamies par filozofiskām, pat ezoteriskām lietām. Šis būs brīdis, kad uzdosi sev eksistenciālus jautājumus, meklēsi dziļāku jēgu, nozīmi it visā. Dēļ spēcīgās tieksmes skaidrāk apzināties savu vēlamo dzīves ceļu, kāds Mežāzis var apsvērt iespēju doties pie gaišreģa vai astrologa. Pielūko, lai nekļūsti par šarlatāna upuri. Proti, pirms doties uz vizīti, pārliecinies par konkrētās personas profesionalitāti, atsauksmēm! Mēneša vidū noskaņosies nopietnam darbam. Visticamāk nolemsi, ka pienācis īstais laiks veikt organizatoriskas pārmaiņas, tādejādi uzlabojot darba efektivitāti. Galvenais nesteigties ar iecerēto ideju īstenošanu, lai cik dedzīgi tu arī nebūtu noskaņots. Ieguvēji neapšaubāmi būs tie Mežāži, kuri spēs visu darīt nosvērti, sistemātiski un pārdomāti! Jūlija izskaņā vislabāk būtu paņemt nelielu atvaļinājumu un ļauties dzīves bezrūpīgajai pusei!

Ūdensvīrs var pārsteigt ar spontānu rīcību

Mēneša sākumā tevī valdīs diezgan revolucionārs noskaņojums, kas var būt par pamatu pēkšņai, neplānotai rīcībai. Taču šoreiz mirkļa impulsi būs auglīgi. Nav izslēgts, tev izdosies saskatīt un acumirklīgi izmantot jaunas peļņas iespējas, kuras citi vienkārši nepamana. Brīžiem pats būsi pārsteigts, cik tavs domu gājiens ir savdabīgs, oriģināls. Taču, kur pavisam noteikti jāatturas no straujuma un eksperimentiem, tas ir pie auto stūres! Tieši pretēji, vadot transportlīdzekli, vajadzētu ieturēt dubultu piesardzīgumu, lieki neizaicināt likteni. Jūlija vidū tavs noskaņojums kļūs daudz rāmāks, piezemētāks. Tu vairāk balstīsies uz pārbaudītām, stabilām vērtībām. Attiecībās ar otro pusīti izrādīsi jūtamāku maigumu, romantiku. Lai iepriecinātu sevi un partneri, nežēlosi naudu jautrai, bezrūpīgai atpūtai. Mēneša izskaņā vajadzēs rūpīgāk pieiet darba jautājumiem, vairāk laika pavadīt, veicot ikdienišķos pienākumus.

Zivīm galvassāpes var sagādāt neizlēmība un svārstīgums

Principā jūlijs tev būs veiksmīgs mēnesis! Neskatoties uz dažiem, maznozīmīgiem sarežģījumiem darbā un pāris strīdiem ar otro pusīti, tu gūsi labus profesionālos panākumus un nevarēsi arī sūdzēties par harmonijas trūkumu laulības ostā. Svarīgi, lai tu pats spētu pēc iespējas skaidrāk apzināties savas vēlmes un līdz galam pabeigtu iesākto ieceru īstenošanu. Tieši svārstīgums, neizlēmība, rīcība mirkļa emociju iespaidā vai apstāšanās pusceļā, var sagādāt vislielākās galvassāpes, kavēkļus. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs, atsaucīgs un izpalīdzīgs. Nav izslēgts, ka situācijas pavērsieni novedīs tevi ļoti radošu, inovatīvu cilvēku vidū, kurā atradīsi jaunus, aizrautīgus domubiedrus. Veselības kontekstā būtiskākais ir uzturēt sevī pozitīvu noskaņojumu. Garastāvoklim būs noteicoša ietekme gan uz psihisko, gan fizisko ķermeņa stāvokli.