Jūrmalā norisināsies "Jūrmalas krāsu skrējiens"

Krāsainas meitenes, foto by GLady, pixabay.com

16.augustā Kauguros jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais Jūrmalas krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem 5km distances laikā būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla atmosfēru. "THE COLOR RUN " jeb Krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē - katru gadu tas norisinās vairak kā 200 pilsētās visā pasaulē, informē baltijasmaratoni.lv.

Krāsu skrējiena distancē aicinām piedalīties ikvienu interesentu bez vecuma ierobežojuma, ļaujoties krāsu priekam un izbaudot īstu festivāla atmosfēru. Šogad organizatori būs parūpējušies par īpašiem pārsteigumiem dalībniekiem, jo Jūrmalas krāsu skrējiens norisinās " The Color Run " zīmola ietvaros un pasākums iekļauts "The Color Run" Pasaules tūrē.

Jūrmalas krāsu skrējiena ietvaros norisināsies arī tradicionālās " Zumba Fitness " meistarklases, kuras vadīs treneri no visas Baltijas. Dalībniekiem būs jāveic 5 kilometru distance un bērni varēs startēt arī bērnu skrējienos, kas norisināsies pirms krāsu skrējiena starta. Krāsas tiks izmantotas tikai 5 km krāsu skrējiena distancē. Krāsu skrējiena starts būs Kauguros, Tallinas ielā. Distanci varēs veikt skrienot, pastaigājoties, dejojot vai vienkārši izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs četri krāsu punkti un viens putu punkts.

Kā notiek skrējiens?

Katrā distances km dalībniekus nobērs ar attiecīgā km krāsām. Krāsu skrējienā tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kura ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem. Jūrmalas krāsu skrējiena "dresscode" - balts apģērbs. Visos krāsu skrējiena punktos dalībniekus iemūžinās fotogrāfi. Fotogrāfijas būs pieejamas pēc sacensībām tīmekļa vietnē www.baltijasmaratoni.lv

Reģistrēšanās

Iepriekš reģistrēties un iegādāties īpašos Jūrmalas krāsu skrējiena kreklus, kā arī iepazīties ar trasēm un nolikumu, var līdz 15.augustam tīmekļa vietnē: www.baltijasmaratoni.lv