Kā atrast labāko drēbnieku?

pixabay.com

Izskatīties atšķirīgi un izcelties uz citu fona mūsdienās kļūst ar vien grūtāk. Lielās veikalu ķēdes piedāvā uzvalkus , uzvalku kreklus, mēteļus un virsjakas visa veida gaumēm, tāpēc nereti, izejot sabiedrībā, redzam kādu ar tieši tādu pašu apģērbu mugurā. Tas taču ir apnicīgi, vai ne? Turklāt, nereti veikalos nopērkamais apģērbs pašam mājas ir jākoriģē – jāpalaiž vaļīgāks viduklī, jāsaīsina bikšu staras un jāiešuj krekla pleci. Tas ir lieks darbs, no kura iespējams izvairīties, ja apmeklē drēbnieku!

Drēbnieks nodrošinās labāko savam klientam – individuāla pieeja, oriģinalitāte, tavu slēptāko vēlmju īstenošana un, pats galvenais, visīstākais izmērs apģērba gabalam – ne par lielu, ne par mazu! Tomēr – esi uzmanīgs izvēloties šuvēju, jo tas, vai būsi apmierināts ar gala rezultātu, būs atkarīgs tieši no viņa prasmēm un pieredzes. Šūšanas darbnīca “Vitka Atelier” speciālisti sniedz ieteikumus, kā atrast īsto drēbnieku!

1.     Līdzīga gaume kā tev!

Apskati šī drēbnieka darbus un saproti, vai tie atbilst apģērbam, kurus tu vēlētos nēsāt!

2.     Kontaktējoties jūties labi!

Tā kā būsi tiešā kontaktā ar šuvēju, pirms pasūtījuma veikšanas, satiecies ar viņu, lai saprastu, vai jūties ērti. Tu noteikti nevēlies atrasties vienā telpā ar personu, kas liek mulst un kura klātbūtnē līdz galam nespēsi izteikt savas idejas. Uzvalks vai krekls tiek šūts tieši tev, tāpēc izvēlies kādu, kura klātbūtnē nekaunies pajautāt citu auduma toni.

3.     Iespējams pieteikt vizīti!

Neviens nevēlas steigā izlemt kādu audumu vēlēsies jakai vai cik garu mēteli vēlas, tāpēc svarīgi noteikt vizītes laiku, lai pirms tās klients varētu sagatavoties. Labā prakse ir ienākt salonā, lai sarunātu pirmo tikšanos, vai piezvanīt, lai sarunātu tikšanos. Ja cilvēks, ienākot salonā, tiek pārsteigts ar pieprasījumu izklāstīt savas vēlmes un izvēlēties audumu uzreiz, visdrīzāk šī nebūs īstā vieta. Turklāt, drēbnieks veltīs savu laiku tieši tev un gaidīs tevi – nebūs situācija, ka viņš būs izgājis.

4.     Labas atsauksmes!

Konsultējies ar draugiem un paziņām, kā arī pameklē atsauksmes internetā! Mūsdienās informācija ir viegli atrodama, tāpēc neliedz vaļu ziņkārei un kļūsti par detektīvu, atrodot labāko šūšanas salonu savām vajadzībām!

Ja esi uzvalka, krekla, mēteļa vai virsjakas meklējumos, vērsies pie “Vitka Atelier”, lai tiktu pie sava ideālā drēbnieka un apģērba gabala!