Kā atsvaidzināt auto vizuālo izskatu?

Photo from Pexels

Jebkurš priekšmets agri vai vēlu nolietojas, un auto virsbūve nav izņēmums. Lai ilgāk saglabātu auto sākotnējo izskatu, par to nemitīgi ir jārūpējas: laikus jāveic nepieciešamās apskates, jāmazgā tas no augšpuses un apakšpuses, lai ziemā kaisītais sāls neveidotu korozijas burbuļus, jāuztur salonā tīrība, utt. Bet, ko darīt, ja auto vizuāli jau izskatās nedaudz “saguris”? Kā atsvaidzināt auto vizuālo tēlu, lai atkal būtu prieks tajā sēsties?

Parūpējies par auto optiku – auto lukturiem un spoguļiem

Auto optika – auto spoguļi un lukturi - nav tikai skatam. Tie pilda lielu lomu mūsu drošībā, tāpēc tiem ir jāpievērš liela uzmanība.

Ja automašīnas lukturiem vizuāli nekas nekait un tie ir darba kārtībā, labākam skatam vari aiznest tos uz lukturu pulēšanu. Tu neticēsi, cik ļoti uzlabojas redzamība! Daži spoguļu modeļi laika gaitā var palikt brūni, tos vajadzētu nomainīt pret jauniem. Tāpat arī pārliecinies, vai kaut kur nav jānomaina spuldzīte. Atgādinām, ka numurzīmes apgaismojumam vienmēr ir jābūt darba kārtībā. Gan estētikai, gan drošībai!

Kā likvidēt virsbūves skrāpējumus un rūsu?

Vairākas reizes apej apkārt savam auto un kritiski to novērtē. Iedomājies, ka esi pircējs, kas vēlas šo auto iegūt savā īpašumā un tagad kaulējas par cenu. Kas auto virsbūvē Tev nepatīk? Kas visvairāk lec acīs? Vai kaut kur nav parādījusies rūsa? Vai auto bamberis nav apskādēts? Vai nav parādījušās buktes vai švīkas? Vai kādā vietā ar akmeņiem nav izdauzīta krāsa? Vai moldingi atrodas savās vietās? Piefiksē katru vietu, kas traucē skatam un sāc rīkoties!

Rūsas novēršanai būs nepieciešama speciālistu palīdzība, kuri pastrādās korozijas skartās vietas un pēc tam tās nokrāsos. Ja ar auto bieži pārvietojies pa grants ceļiem, iespējams, krāsa būs izdauzīta vairākās vietās. Tad attiecīgās detaļas būs jāpārkrāso. Švīkas palīdzēs novērst un auto krāsu vizuāli uzlabos auto pulēšana. Ja bamperis ir cietis, to vari remontēt vai uzreiz iegādāties jaunu. Citreiz tas ir lētāk. Visbeidzot, uzliec jaunu, skaistu emblēmu.

Veicot visu augstāk minēto, savam auto vari nomest kādus 5 gadus kā minimums!

Starp citu, esam atraduši lielisku uzņēmumu “RD Magnat”, kur var iegādāties visas nomaināmās virsbūves daļas – sākot no bamperiem un lukturiem, beidzot ar radiatoriem un spoguļu stikliem. Un kas ir pats labākais -  viņiem ir plašs sadarbības partneru tīkls, tāpēc viņi var atrast teju jebkuru nepieciešamo virsbūves detaļu – pat tādiem auto, kurus vairs neražo!