Kā droši un izdevīgi iegūt īpašumā vērtīgus mākslas darbus?

pixabay.com

Antikvāri priekšmeti un izcili mākslas darbi. Tā ir iespēja ne tikai padarīt savas mājas vai biroja interjeru izsmalcinātu. Tā ir arī iespēja veikt perspektīvas nākotnes investīcijas.

 Kur droši iegādāties antikvārus priekšmetus un mākslas darbus?

 Nav noslēpums, ka veicot šādus pirkumus, par ļaunu nenāktu pamatīgas zināšanas mākslas vēsturē Ja tādu nav un arī pieredze ir neliela, var sanākt nopirkt ne gluži to, ko vēlējāmies. Tas nebūt nenozīmē, ka šajā jomā nepieredzējušajiem nav iespēju iegūt savā īpašumā vērtīgus un patiesi autentiskus izstrādājumus. Gluži vienkārši pirms iekārotā priekšmeta iegādes der uzklausīt profesionāļu viedokli. Un arī iegādāties šos priekšmetus vajadzētu tikai un vienīgi pie profesionāļiem. Par tādiem šajā situācijā nav saucami anonīmi tirgoņi internetā ( lai arī cik labas atsauksmes būtu salikuši citi tikpat anonīmi pircēji). Par profesionāļiem šajā jomā uzskatāmi uzņēmumi ar ilgstošu pieredzi, labu (un reāli pārbaudāmu) reputāciju.

 Vadošais mākslas darbu izsoļu nams Baltijā - ‘’ Mākslas Vēstniecība’’ piedāvā iegūt savā īpašumā latviešu, krievu un eiropas mākslinieku 18. –21. gadsimta gleznas. Šeit plašā klāstā pieejamas arī dažādas antikvāras mēbeles, porcelāns, stikls un daudzi citi vērtīgi interjera priekšmeti. Bet ja esat jau paguvuši ko iegādāties, tomēr īstas skaidrības par šī pirkuma vērtību nav, ‘’Mākslas Vēstniecības’’ speciālisti jums palīdzēs tikt skaidrībā. Un vēl – mākslas priekšmetus šeit iespējams ne tikai iegādāties un novērtēt, bet arī realizēt.

 Izsole- izaicinājums gan profesionāļiem, gan iesācējiem

 Šīs jomas profesionāļi jau zina – izsole, tā ir iespēja gan sastapties ar līdzīgi domājošajiem, gan arī iegūt savā īpašumā kādu īstenu šedevru! Taču, izsoles var būt lielā izdevība arī tiem, kuri par izcilu mākslas darbu iegādi vēl tikai sapņo. Izsoļu nama ‘’ Mākslas Vēstniecība’’ rīkotās izsoles uzskatāmas par vērienīgāko šāda veida pasākumu Baltijā. Ļoti ērti, ka tās tiek rīkotas internetā un līdz ar to ir pieejamas plašām ļaužu grupām. Tajā pašā laikā organizatori ir padomājuši arī par tiem, kuriem īstenu baudu sagādā mākslas darbu aplūkošana klātienē. Pirms izsolēm tiek rīkotas izstādes, kurās apskatāmi visi izsolāmie priekšmeti. Vairāk informācijas par ‘’ Mākslas Vēstniecības’’ rīkotājām izsolēm un to norises laikiem iespējams iegūt www.artembasy.lv