Kā, iegādājoties lietotu auto, nenopirkt kaķi maisā?

Ja vien nevari atļauties iegādāties pilnīgi jaunu automašīnu no auto salona, tad Tu iegādāsies jau lietotu auto. Vai esi dzirdējis, ka, iegādājoties lietotu automašīnu auto placī, mēdz būt gadījumi, ka jau pavisam drīz tam notiek neparedzētas tehniskas ķibeles? Varbūt tā gadījies Tev pašam? Kā nopirkt labu lietotu auto, nevis kaķi maisā?

Kā būt drošam, ka nopērc lietotu auto bez defektiem?

Lai būtu drošs, ka lietotu auto iegādājies bez slēptiem defektiem, to vajag iegādāties no zināma auto tirgotāja ar labu reputāciju, kas piedāvā mazlietotus auto ar garantiju. Par to liecina arī klientu atsauksmes un tādi klienti, kas ir kļuvuši par patstāvīgiem ir labākais rādītājs, ka auto tirgotājs ir uzticams. Liela daļa automašīnas, kas tiek tirgotas auto plačos, ir ar slēptiem mehāniskiem defektiem, kurus noteikt var vienīgi automašīnu meistari. Bet ja vien tāds neesi, iespēja tikt pie “kaķa maisā” ir visai liela.

Kādēļ esi ieguvējs, iegādājoties auto pie pārbaudīta lietotu auto tirgotāja?

-          Ja iegādājies automašīnu pārbaudīta auto tirgotāja, Tu vari būt drošs, ka mašīna ir tiešām labā tehniskā stāvoklī, turklāt šeit ir lietoti auto ar garantiju. Tu ieekonomē uz negaidītiem un pēkšņiem remontdarbiem dēļ negodīgiem auto tirgotājiem.

-          Pastāv iespēja iegādāties auto līzingā bez pirmās iemaksas. Arī šoreiz esi ieguvējs, izvairoties no iespējas, ka jāmaksā līzings par, iespējams, tehniski bojātu auto, par kuru naudu vairs nevar atgriezt.

-          Kā daļu samaksas vari segt ar savu iepriekšējo, vairs Tev nevajadzīgo automašīnu.

-          Lietoto auto salonā “Longo” ir unikāla iespēja 14 dienu laikā atgriezt iegādāto automašīnu atpakaļ, iemainot to pret citu šajā salonā pieejamo auto, gadījumā, ja tomēr divu nedēļu laikā esi sapratis, ka iegādātā automašīna nav Tev īsti piemērota.

-          Tev ir iespēja “Longo” iegādāties automašīnu ar atvērto līgumu! Tas nozīmē, ka automašīnu pēc gada lietošanas vari nomainīt pret citu auto.

-          Automašīnu ir iespējams notestēt arī attālināti – virtuāli. Turklāt, arī iegādāties to var attālināti, un nav pat tai jābrauc pakaļ – auto pieved pie pašām mājas durvīm.

-         Atšķirībā no parasta auto plača, kur auto apskatāmi tikai uz vietas, visa lietoto auto sortiments pieejams gan uzņēmuma mājas lapā www.longo.lv, kā arī klātienē, tirdzniecības laukumā Rīgā, Mūkusalas ielā 72a. Tirdzniecības laukuma platībā ir 10 000 km2 un izvietotas teju 300 automašīnas. Ar ikvienu automašīnu ir iespēja veikt testa braucienu pilnīgi bezmaksas ne tikai pašā laukumā, bet arī ārpus tā tev ērtā laikā.  Katru dienu auto klāsts tiek papildināts ar Latvijā populārākajiem lietotu vieglo automašīnu modeļiem, sākot no ekonomiskiem Vokswagen Golf, līdz pat prestižiem Mercedes benz un straujajiem BMW, protams, arī ar citām automašīnu markām.

-          Auto plača izstaigāšana var patērēt ļoti ilgu laiku, lai atrastu pēc saviem parametriem meklējamo auto, savukārt interneta katalogs dod iespēju atlasīt auto pēc saviem vēlamajiem parametriem laika ietaupīšanai, pietam viss ir detaļās aprakstīts un atliek vien izvēlēties kāroto automašīnu, lai sagatavotos testa braucienam.

Ja nevēlies nopirkt “kaķi maisā”, bet lietotu auto vēlies ar garantiju, oriģinālu nobraukumu un pilnu servisa vēsturi ,un iespēju pat to apmainīt pēc laika, tad vari jau noskatīties kāroto auto un uzzināt visu informāciju par to “Longo”!