Kā izvēlēties īsto dīvānu?

Dīvānu piedāvājums tirgū ir tik plašs, ka brīžiem rodas jautājums – kuru labāk izvēlēties? Ar ko tie atšķiras?‘’ WE FURNITURE’’ sniedz ieskatu par klientu pieprasītākajiem dīvānu modeļiem, izceļot to svarīgākās īpašības.

1. Vieni no labākajiem dīvāna risinājumiem līdz šim, pēc ‘’WE Furniture’’ domām, ir plašie dīvāns – gulta modeļi. Šis dīvāna risinājums ir ideāls tiem, kuriem ir ierobežota telpa un liela vēlme gan pēc skaista un ērta stūra dīvāna, gan pilnvērtīgas divguļamās gultas. Noteikti vērts piebilst, ka to būs ērti transformēt no dīvāna par gultu.

2. Ja vieta mājoklī atļauj, noteikti plašais U formas dīvāns – Neapel U, būs lieliska izvēle. Dīvāns ir tik plašs, ka ikviens tajā varēs atrast sev ērtāko atpūtas vietu. Neapel U ir izvelkams un ar veļas kasti mantu uzglabāšanai. Patīkamākam atpūtas komfortam, tam ir regulējami galvas balsti, vairākos leņķos.

3. Mazākas platības mājokļiem, WE Furniture iesaka, dīvāns – gulta modeļus. Šāda veida dīvāni ir kompakti, visbiežāk ar visām ikdienā svarīgākajām funkcijām: tie ir izvelkami, ar veļas kasti, kā arī tiem ir pielāgota virsma, ērtai un patīkamai gulēšanai.

4. Aizvien populārāki kļūst dīvāni ar īpašo Alkantara audumu. Alkantara ir viegli kopjama un izturīga mākslīgā zamšāda, kas neuzsūc ūdeni. Līdz ar to, šāda auduma dīvānu būs ērti kopt ikdienā. Alkantara dīvāni ir piemēroti telpās, kurās iespīd saules stari, jo tas neuzkarst un neizbālē.

5. Ja esat jauna dīvāna meklējumos un gultas funkcija ikdienā nav nepieciešama, ‘’WE Furniture’’ iesaka apskatīt neizvelkamo dīvānu piedāvājumu. Šāda veida dīvāni ir veidoti tā, lai tajos sēdēšana būtu īpaši ērta un komfortabla. Piemēram, ar papildus iebūvētiem regulējamiem galvas vai roku balstiem.

Tiec pie jauna, kvalitatīva dīvāna, nepārmaksājot!