Kā izvēlēties īsto dīvānu?

foto : WE FURNITURE

Dīvānu piedāvājums tirgū ir tik plašs, ka brīžiem rodas jautājums – kuru labāk izvēlēties? Ar ko tie atšķiras?

1. Vieni no labākajiem dīvāna risinājumiem līdz šim ir plašie dīvāns - gulta modeļi. Šis dīvāna risinājums ir ideāls tiem, kuriem ir ierobežota telpa un liela vēlme gan pēc skaista un ērta stūra dīvāna, gan pilnvērtīgas divguļamās gultas. Noteikti vērts piebilst, ka to būs ērti transformēt no dīvāna par gultu.

2. Ja vieta mājoklī atļauj, noteikti plašais U formas dīvāni būs lieliska izvēle. Dīvāns ir tik plašs, ka ikviens tajā varēs atrast sev ērtāko atpūtas vietu. Neapel U ir izvelkams un ar veļas kasti mantu uzglabāšanai. Patīkamākam atpūtas komfortam, tam ir regulējami galvas balsti, vairākos leņķos.

3. Mazākas platības mājokļiem,  dīvāns – gulta modeļus. Šāda veida ir kompakti, visbiežāk ar visām ikdienā svarīgākajām funkcijām: tie ir izvelkami, ar veļas kasti, kā arī tiem ir pielāgota virsma, ērtai un patīkamai gulēšanai.

4. Aizvien populārāki kļūst dīvāni ar īpašo Alkantara audumu. Alkantara ir viegli kopjama un izturīga mākslīgā zamšāda, kas neuzsūc ūdeni. Līdz ar to, šāda auduma dīvānu būs ērti kopt ikdienā. Alkantara dīvāni piemēroti telpās, kurās iespīd saules stari, jo tas neuzkarst un neizbālē.