Kā izvēlēties labāko autonomu?

www.easycars.lv Autonoma EASYCARS

Autonoma ir ideāls risinājums situācijās, kad personīgais auto nav pieejams – gan ceļojumos, gan auto remonta gadījumā, gan cilvēkiem, kuri apzināti izlemj nepirkt savu spēkratu, tomēr vēlas pārvietoties neatkarīgi.

Autonomas EASYCARS speciālisti dalās padomos un pieredzē, kas jāņem vērā, kad tiek meklēta labākā autonoma:

  • Uz klientu orientēta attieksme

Autonomai ir jāspēj atbildēt uz klientu jautājumiem, reaģēt uz iebildumiem un spēt atrisināt dažādas situācijas, tāpēc autonomā EASYCARS visas septiņas dienas nedēļā no 9.00 – 22.00 strādā cilvēki, kuriem klientu vajadzības ir pirmajā vietā. Sazinoties ar EASYCARS atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem tiks saņemtas ļoti ātri – visticamāk, stundas laikā.

  • Skaidra un saprotama cenu politika

EASYCARS autonoma darbojas pēc principa, ka netiek piemērotas slēptas un nesaprotamas izmaksas. Visu automašīnu cenas ir apskatāmas uzņēmuma mājaslapā, un jo ilgāk mašīna tiek nomāta, jo draudzīgāka kļūst cena par vienu dienu. EASYCARS bezmaksas piešķir bērnu autosēdeklīšus, ja ir šāda vajadzība un īres cenā ir iekļauta arī KASKO un OCTA apdrošināšana.

  • Tehniski aprīkotas, jaunāko modeļu mašīnas

Jo jaunāka mašīna, jo patīkamāk un vieglāk ar tādu braukt – tieši tā uzskata EASYCARS, tāpēc saviem klientiem piedāvā jaunas mašīnas, kas aprīkotas ar navigācijas sistēmām, gaisa kondicionieriem, aizmugures skata kamerām un borta datoriem. Turklāt piedāvājumā ir mašīnas gan ar automātisko, gan mehānisko ātrumkārbu.

  • Ērta saņemšana un atdošana

EASYCARS piedāvā klientiem mašīnu piegādāt jebkurā vietā Rīgā, Jūrmalā un uz lidostu. Ja mašīna tiek nomāta uz trīs dienām vai ilgāku laiku, piegāde ir bez maksas. Savukārt pirms atdošanas mašīna nav obligāti jānomazgā no ārpuses – par to parūpēsies paši EASYCARS darbinieki.

  • Iespēja iznomāt mašīnu ar minimālu autovadītāja stāžu

Ja esi autovadītāja apliecību saņēmis nesen, EASYCARS ir īstā autonoma, kurā noīrēt mašīnu, lai dotos izbraucienā!

Vēlies pārliecināties pats?

Sazinies ar EASYCARS!

+371 22088777 / +371 62202111

reservation@easycars.lv