Kā izvēlēties metāla durvis dzīvoklim?

Metāla durvju piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs. Lai atrastu kvalitatīvas un tieši Jūsu dzīvoklim piemērotas metāla durvis, nepieciešams definēt, kādas ir vajadzības konkrētajā gadījumā.

Montāžnieks De speciālisti iesaka, izvēloties metāla dzīvokļa durvis, vadīties pēc trīs galvenajiem kritērijiem:

  • Drošība -  metāla durvīm ir jāgarantē mājokļa iemītnieku un dzīvoklī esošās mantas maksimāla drošība;
  • Siltuma un skaņas izolācija - durvīm ne tikai jāsargā no laupītājiem, bet jāpasargā arī no ārējiem trokšņiem. Tāpat labas dzīvokļa durvis palīdzēs saglabāt mājokļa siltumu (siltinātas durvis);
  • Atbilstība Jūsu vēlmēm un apstākļiem - dizains, krāsa, atbilstoši izmēri utt.

Montāžnieks De metāla durvju piedāvājums dzīvokļiem:

  • LEGNO, metāla durvis dzīvokļiem no 1.5-2 mm bieza, profilēta metāla. Skaņas un siltuma izolāciju nodrošina gan akmens vates pakojums, gan blīvgumijas, kas pielīmētas gar durvju ārējo perimetru. Papildus drošībai iestādātas pretizcelšanas tapas. Kopmlektā ietilpst slēdzenes ASSA565 un zirneklis (CISA vai MOTURA), kā arī actiņa ar platu redzes leņķi, kas ļauj pārredzēt kāpņu telpu. Iespējami četri laminātu veidi!
  • Metāla durvis ar MDF apdari dzīvokļiem. Durvīm ir lielisks ārējais izskats un pats MDF panelis piešķir metāla durvīm papildus skaņas un siltumizolācijas īpašības. MDF panelis durvju iekšpusē Jums ļaus atrast ideālu savienojamību ar istabu durvju stilu. Komplektā ir MDF apmales no atvēršanas puses, pamata atslēga GARDIAN 1011 un papildus atslēga GARDIAN 1201, kā arī actiņa. Ekonomiska cena!
  • Metāla durvis ar pulverkrāsas pārklājumu tiek uzskatītas par izturīgākajām pret dažāda veida iedarbību, kā arī par visilgāk kalpojošām. Polimērs ar kuru pārklātas durvis, uzlabo durvju pretkorozijas īpašības un triecienizturību. Šīs durvis der lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām. Durvīm komplektā ietilpst metāla apmales no atvēršanas puses, multisistēmas atslēga GARDIAN 1512 un actiņa. Arī šī veida durvīm ir ekonomiska cena, kas nosaka šo durvju popularitāti klientu vidū.

Montāžnieks DE iespējams iegādāties kvalitatīvas metāla druvis ne tikai dzīvokļiem, bet arī kāpņu telpām un industriālām vajadzībām. Laipni aicināti Montāžnieks DE filiālēs izvēlēties sev piemērotākās metāla durvis!