Kā izvēlēties praktiskas un noderīgas dāvanas ?

Pašas labākās dāvanas ir tās, kuras varam izmantot ikdienā un katru reizi ar pateicību atcerēties dāvinātāju. Ja zini, kādi ir dāvanas saņēmēja hobiji un paradumi, tad atliek tikai izvēlēties kurā no kategorijām viņš ietilpst un dāvanas izvēle būs pavisam viegla.

1. Dāvanas virtuves pavēlniecēm un pavēlniekiem

Jebkurš, kam patīk eksperimentēt, izmēģinot dažādas jaunas receptes un garšas, priecāsies ja papildināsi viņu ieroču arsenālu ar kādu no šiem:

2.       Dāvanas piedzīvojumu meklētājām un dabas mīļotājiem

Makšķerniekiem, medniekiem, aktīva tūrisma piekritējiem vienlīdz svarīgi ir gan būt kustībā, gan uzlādēt baterijas ar spēcinošu maltīti un malku sildoša vai atspirdzinoša dzēriena. Turklāt jebkurš ēdiens svaigā gaisā garšo daudz labāk. Tāpēc pilnīgi droši, viņi novērtēs tādas dāvanas kā:

3. Dāvanas kafijas atkarīgajiem vides aizsardzības aktīvistiem

Lai neturpinātu resursu izšķērdēšanu ar papīra kafijas krūzītēm un vides piesārņošanu ar plastmasas vāciņiem un salmiņiem, tomēr nebūtu jāliedz sev līdzņemamā kafija, ir tikai viens risinājums:

  • Termokrūzeturklāt lielākajā daļā kafijas bāru iespējams saņemt atlaidi, ja “uzrādi” un izmanto savu termokrūzi papīra krūzīšu vietā.

4.  Ko dāvināt lietišķā stila piekritējiem?

Krekli, blūzes, žaketes, bikses ar buktēm un zīmuļsvārki – jebkurš, kura drēbju skapis pārsvarā sastāv no šādiem apģērba gabaliem, būs sajūsmā par:

5. Mazu bērnu vecākiem, pūkainu mājdzīvnieku īpašniekiem un pedantiem

Ja potenciālais dāvanas saņēmējs ietilpst kādā no šīm kategorijām, nemēģini viņu pārsteigt ar jautru un radošu haosu, piemēram, milzīgu plaukšķeni. Drošāka izvēle būs:

6. Tiem, kas pastāvīgi okupē vannas istabu

Katrā ģimenē un mājoklī ir kāds, kurš burtiski dzīvo vannas istabā. Lai palīdzētu viņam šajā telpā justies vēl labāk, noderēs:

Interneta veikalā Tavatelpa.lv ir atrodamas praktiskas dāvanas, kas atvieglos mazos mājas darbus un padarīs ikdienu krāsaināku.