Kā korporatīvās Ziemassvētku dāvanas padarīt personīgākas?

Biznesa vidē ir sava lietišķā etiķete, kas jāievēro, un neviens klients un partneris arī negaida pārāk privātu sveicienu. Pārsvarā korporatīvās dāvanas tiek pasūtītas vairumā, lai taupītu laiku un resursus. Un tomēr – nevar noliegt, ka smaidu un siltumu sirdī izraisa tieši mazie sīkumi, kas liecina – par tevi piedomāts īpaši.

Ja dāvanas izvēloties, rodas sajūta, ka tās ir pārāk formālas un kaut kas pietrūkst, lūk, ierosinājumi, kā padarīt tās sirsnīgākas:

1. Zīmītes, vēstules, novēlējumi

Uzrakstīt zīmīti neprasa gandrīz nekādus finansiālus ieguldījumus, toties tam vajadzīga izdoma un enerģija.            

  • Krūzītēm var pievienot gan tējas maisiņus, gan šokolādi uz kociņa, gan ieteikumus kur dzērienu vislabāk baudīt – kopā ar filmu, grāmatu, agri brīvdienu rītā vai vakarā, pirms gulēt iešanas;
  • Pleds šķitīs daudz tīkamāks, ja nāks komplektā ar vēstuli, kurā paskaidrots, cik ļoti tas priecāsies nokļūt mājās pie dāvanu saņēmēja un ka tam nav citas vēlmes, kā vien sasildīt savu saimnieku vēsākā laikā.
  • Ziemassvētku rotājumu komplektam noderīgi būs pievienot nelielu zīmīti ar dzejolīti vai pantiņu, ko noskaitīt pie eglītes. Pavisam lieliski, ja izdodas sacerēt ko oriģinālu un asprātīgu.

2.       Veselīgi gardumi un preces no godīgas tirdzniecības uzņēmumiem

Jo vairāk ikdienā piedomājam pie uztura jautājumiem, jo vairāk novērtējam, ja dāvanas saturs atbilst noteiktiem kritērijiem .

  • Riekstu trauku ar stangām var piepildīt ar riekstiem, žāvētiem augļiem un ogām, kas ir brīnišķīgi našķi ar pievienotu uzturvērtību, turklāt piemēroti arī vegāniem un veģetāriešiem.
  • Termosiem un termokrūzēm piestāvēs veselīgas sulas  bez cukura no Latvijā augušām ogām - dzērvenēm, smiltsērkšķiem, upenēm, vai arī medus burciņa.
  • Ja uzņēmums vēlas būt sociāli aktīvs, tad var izvēlēties produktus ar Fairtrade jeb godīgās tirdzniecības draudzīga uzņēmuma zīmi. Visizplatītākie produkti, kas saņem šo zīmi ir kafija, tēja un šokolāde, bet iespējams atrast arī cita veida uzkodas un pat vīnus.

3.       Pasniegšanas veids

Dāvanu var atstāt “pa kluso zem sadarbības partneru eglītes” jeb nosūtīt ar kurjeru, bet daudz patīkamāk ir saņemt tās no konkrēta cilvēka, kopā ar sirsnīgu mutisku sveicienu, rokas spiedienu un smaidu. Ja pašiem uzņēmuma darbiniekiem pietrūkst atraktivitātes  - palīgos var ņemt kādu radošo industriju pārstāvošu Sniegbaltīti vai rūķīti ar muzikālām dotībām, lai izdodas pavisam lustīgi.

SIA Swangifts aicina neaizmirst dāvanas pasūtīt laicīgi un vēl visiem jauku svētku gaidīšanas laiku!