Kā mājas apstākļos parūpēties par matu skaistumu?

Foto:Pixabay.com

Viens no galvenajiem skaistu matu priekšnosacījumiem ir to pareiza un rūpīga kopšana. Lai mati izskatītos veselīgi, kopti un gaumīgi, protams, regulāri nepieciešams apmeklēt profesionālu frizieri. Tomēr tik pat būtiski ir arī ikdienā, mājas apstākļos rūpēties par matiem. Panākumi šīm rūpēm galvenokārt būs atkarīgi no tā, kādi matu kopšanas līdzekļi tiks lietoti.

Kas nepieciešams ikdienas matu kopšanai?

Lai mājas apstākļos pienācīgi parūpētos par matu skaistumu, vispirms nepieciešams izvēlēties kvalitatīvus un matu tipam atbilstošus kopšanas līdzekļus. Matu speciālisti ierasti izšķir šādus matu tipus :

- Bojāti mati

- Krāsoti mati

- Normāli mati

- Lokaini mati

- Plāni mati

- Sirmi mati

- Sausi mati

- Nepakļāvīgi mati

- Taukaini mati

Neatkarīgi no matu tipa, būtu vēlams izvēlēties pēc iespējas kvalitatīvākus matu kopšanas līdzekļus. Vēlams tādus, kurus savā ikdienas darbā mēdz izmantot arī frizieri. Izvēloties profesionālus matu kopšanas līdzekļus būs iespējams ātrāk panākt vēlamos rezultātus. Tāpat profesionālo matu kopšanas līdzekļu sastāvs tiek rūpīgāk izvēlēts, līdz ar to, tajos retāk būs dažādas lētas un kaitīgas, kuras matiem var nodarīt vairāk ļaunuma, nekā labuma. Lai arī iesākumā varētu šķist, ka profesionālie matu kopšanas līdzekļi izmaksā dārgāk, jāatceras, ka tos nepieciešams lietot krietni mazākos apjomos, nekā masu produkciju. Līdz ar to, var sanāk pat ietaupīt.

Bez kādiem matu kopšanas līdzekļiem neiztikt ikdienā?

Standarta ikdienas minimālais matu kopšanas komplekts ir visiem zināmais – šampūns, kondicionieris un matu maska. Tomēr izcilam rezultātam ar to vien būs par maz, atkarība no matu tipa un stāvokļa, ieteicams būtu lietot arī eļļu matiem, serumu, matu krēmu un vitamīnus. Lieliskākam efektam var lietot arī speciālo matu parfīmu, kā arī ja ir tāda nepieciešamība- keratīnu un botoksu. Lietojot pēdējos divus minētos līdzekļus gan būtu labi, ja būtu kādas papildus zināšanas par to, kā tie izmantojami. Ja ikdienā mati tiek pakļauti veidošanai, ir ļoti būtiski izvēlēties tiešām labus līdzekļus matu termoaizsardzībai, kā arī līdzekļus izveidotās frizūras fiksācijai. Tuvojoties vasaras sezonai nevajadzētu aizmirst arī par līdzekļiem ar UV filtriem, matu aizsardzībai no saules negatīvās ietekmes.

Kur droši iegādāties profesionālus matu kopšanas līdzekļus?

Par laimi, mūsdienās profesionālus matu kopšanas līdzekļus var iegādāties ikviens, ne tikai frizieru salonu pārstāvji. Frizieru Serviss ir uzņēmums, kas Latvijā ir ļoti labi zināms gan salonu īpašniekiem, gan tiem, kuriem ir ļoti būtiski matu kopšanā izmantot tiešām profesionālus līdzekļus. Pielāgojoties esošajai situācijai Frizierus Serviss piedāvā ļoti ērtu iepirkšanos interneta veikalā un arī bezkontakta piegādi. Frizierus serviss veic produktu piegādi visā pasaulē. Rīgā un Jūrmalā pirkumiem virs 40 EUR bezmaksas piegāde. Frizieru serviss regulāri piedāvā ļoti izdevīgas akcijas dažādām produktu grupām. Nepalaid garām!