Kā pareizi sagatavot ādu kosmētikas uzklāšanai lielu poru un taukainas ādas īpašniecēm?

Vai esi no tām sievietēm, kuras seju rotā plašas poras un asinsvadiņi dzīvo tuvu pie sejas ādas? Neuztraucies – tu neesi vienīgā! Latvijā daudzas sievietes saskaras ar šo problēmu, pietam, nereti komplektā nāk arī taukaina sejas āda. Ja vēlies uzzināt, kā ar kosmētikas palīdzību nomaskēt lielās poras un sagatavot seju kosmētikas uzklāšanai, lai tā noturētos – turpini lasīt un noskaties video!

Lai uzklātu meikapu, jāsāk ar grima bāzes uzklāšanu. Bāzei jābūt mitrinošai un poru izlīdzinošai – tas radīs efektu, ka sejas āda ir gluda un nosegs poras. Tomēr var arī izmantot krēmu ar sedzošu efektu, tas nav ūdeņains vai maigs, taču novērsīs sejas ādas defektus. Pēc tam var sākt ar tonālā krēma klāšanu.

Taukainas sejas ādas īpašniecēm tonālais krēms obligāti jānofiksē gan ar mitrinošu fiksāciju, gan pūderi. Kā pirmais jāuzsmidzina mitrais fiksācijas līdzeklis, tad jāatļauj sejai nožūt. Pēc tam ar pūderi jāveic fiksācija vēlreiz, vislabāk būs izvēlēties matējošu pūderi. Pūderi sejas ādā iestrādā ar punktojošām kustībām.

Nedrīkst aizmirst arī par acs plakstiņa apstrādi. Konsīleri vai tonālo krēmu nelielā kārtā uzklāj uz acs plakstiņa. Tad ar plakano ēnošanas otiņu un to pašu pūderi, kas klāts uz sejas, cītīgi nopūderē arī acu plakstiņus. Šāds acs plakstiņš ir neslīdošs un vide ir perfekta acu ēnu uzklāšanai.

Pēc tam var turpināt ar sejas konkurēšanu un acu ēnu, un lūpu krāsas uzklāšanu.