Kā pareizi saplānot savu darījumu braucienu?

Uzņēmuma attīstība starptautiskā līmenī bieži vien ir atkarīga no veiksmīgām darījumu attiecībām un lai tās nodrošinātu augstā līmenī, mūsdienu biznesmenis lielu savu darba daļu pavada ceļā – komandējumos. “Baltic Travel Group” komanda zina, ka viņu klienti augstu novērtē līdz niansēm izplānotu darījumu braucienu, lai varētu visu paspēt izdarīt efektīvi, kā arī atstātu labu iespaidu uz tikšanās partneri. Tāpēc sadarbībā ar darījumu braucienu ekspertiem no tūrisma uzņēmuma “Baltic Travel Group” esam izveidojuši dažus padomus par to, kā pareizi plānot savus komandējumus, lai tie sniegtu vislielāko ieguvumu.

Sākotnēji, viss sākas jau ar brauciena plānošanu – izvēlēties ērtākos veidus kā nokļūt galamērķī, kur apmesties, vai un kādas vīzas ir nepieciešamas, transferi, naktsmītnes. Tādēļ ceļojumu konsultanti palīdz izveidot tādu braucienu, kura laikā ne tikai var paspēt satikties ar visiem klientiem un partneriem, bet pārbraucienu laikā paveikt darāmos darbus attālināti, atvilkt elpu viesnīcā un nodoties mūsdienu trendam “bleisure”. Pēc izvēlētā galamērķa, tiek piemeklēti labākie un izdevīgākie lidojuma varianti.

Lidojums. 

Kad galamērķis ir noteikts, jāsaprot kā turp nokļūt. Ja lidojums ir Eiropas robežās, tad izvēles ir daudz un dažādas, gan par aviosabiedrībām, gan par lidojumu laikiem un pilsētām. Savukārt, ja ir jālido uz tālāku galamērķi kādā no Āzijas valstīm vai Ameriku, tad ceļā pavadītais laiks ir lielāks un kārtīgi jāatlasa lidojumu savienojumu iespējas un komforts. Šādos gadījumos “Baltic Travel Group” iesaka aviokompāniju “Aeroflot” - ērti savienojumi un augstas kvalitātes pakalpojumi tranzīta zonās ir īpaši nozīmīgi – tas viss palīdz saglabāt enerģiju un izvairīties no stresa brauciena laikā. Šādiem tālajiem lidojumiem “Aeroflot” ir daudz priekšrocību – jebkuras klases biļetes cenā ir iekļauta vismaz viena nododamās bagāžas vienība, savukārt komforta un biznesa klasēs iespējas ir vēl vairāk, lai darījumu brauciens būtu izdevies un ērts. Neskaitot prioritāru reģistrēšanos un iekāpšanu, šīs aviobiļetes ir pielāgojamas mainīgajiem apstākļiem – to var atcelt vai mainīt datumu un laiku bezmaksas vai tikai ar nelielu piemaksu. Tālajiem lidojumiem ir svarīgi izmantot laiku produktīvi un biznesa un komforta klases ir aprīkotas ar visu nepieciešamo darbam, tajā skaitā, galda virsma, USB viedtālruņu lādēšanai, WI-FI, individuāls apgaismojums, kā arī ir lielāka personīgā telpa, kur lidot domām. Tālajiem transkontinentālajiem reisiem biznesa klasē ir pilnībā transformējama sēdvieta par guļvietu, tā ir platāka, kā arī aviokompānija parūpējas par ceļošanas komplektu, kurā ir spilvens, pleds un citas nepieciešamās lietas. Vienmēr liekas, ka lidošana biznesa klasē ir ekskluzīvi, bet patiesībā šeit noteikti jāpiemin, ka laicīgi iegādāta biznesa klases biļete var izrādīties lētāka nekā ekonomiskās klases biļete, lai uzzinātu visas iespējas par atbilstošas biļetes iegādi, sazinieties ar “Baltic Travel Group”, viņi atradīs labāko risinājumu katra vajadzībām.

Viesnīca

Pareizās viesnīcas atrašana ir ļoti svarīga – tās lokācija no tikšanās vietām, apskates objektiem un sabiedriskā transporta, kā arī komforta līmenis var būt vairāk nekā izšķirošs, lai brauciens būtu izdevies. Lai varētu efektīvi sakārtot savas dienas plānu ir līdz niansēm jāizplāno maršruts - jāatzīmē kartē lidostu, pasākumu norises un darījumu tikšanās vietas, sabiedriskā transporta pieturas un maršruti, apskates objekti un tad būs skaidra aptuvenā lokācija viesnīcai. Tālākais solis ir saprast, cik svarīgi un nepieciešami ir viesnīcu piedāvātie papildpakalpojumi - restorāns, bārs, konferenču zāles un pārrunu telpas kā arī SPA centrs.

Personīgs ceļojuma konsultants. 

“Baltic Travel Group” komanda strādā, lai klients varētu pievērsties sava biznesa attīstībai, lai nebūtu jāuztraucas par tādām niansēm, kā lidojumu savienojumi vai pašrocīgi jāmeklē viesnīcas lokācija kartē. Katram klientam piesaistīts ceļojumu konsultants sniegs rekomendācijas par lidojumiem, to laikiem, viesnīcas izvēli un lokāciju, atsauksmēm un transferiem, kā arī nodrošinās atbalstu 24/7 brauciena laikā.

Komanda uzsver, ka bizness ir maratons, nevis sprints, tāpēc pacietība ir svarīga. Komandējumi nedos acumirklīgus rezultātus, taču tie noteikti būs tā vērti.