Kā pavadīt Tēva dienu?

Pārsteigt tēti, dāvana tētim, tēvu diena. Photo by Bermix Studio on Unsplash

Ja mātes diena parasti saistās ar maigumu, ziediem, koncertiem un māmiņu apmīļošanu, tad salīdzinoši nesen aizsāktās tēvu dienas svinēšanas tradīcijas nav tik vienveidīgas un te nu katrs liek lietā savu iztēli. Katrā ziņā skaidrs ir viens – arī Tēti labprāt uzņem mīlestību un uzmanības apliecinājumus, taču šī diena parasti izvēršas krietni aktīvāka. Dažādas dāvanu idejas tētiem esam aprakstījuši jau iepriekš, šoreiz pāris idejas, kā pavadīt šo dienu:

Tētiem koncerti tiek sniegti daudz retāk, toties ar tēti pavadītais laiks ir emocijām bagāts un aizraujošs, lai ko Jūs darītu.

Ar Tēti kopā vari:

·       Doties pārgājienā pa kādu skaistu dabas taku – laiks, ko pavadīsiet kopā, būs patiesi lielisks un paliks atmiņā!

·       Ar tēti var uzspēlēt Ufogolfu jeb disku golfu! Šī ir universāla spēle, kas patīk visām paaudzēm, tādēļ arī opīšus varat ņemt līdzi, lai izkustās.

·       Varat izbaudīt ko atraktīvu, piemēram, braucienu ar kartingu vai lāzertaga spēli

·       Varbūt ar Tēti kopā varat doties uz kādu no izlaušanās istabām? Tā ir patiesi lieliska atpūta, ņemot vērā, ka šajās izlaušanās istabās tēta pieredze var patiesi noderēt.

·       Tu noteikti vari piecelties agrāk un uzmeistarot tētim īpašas brokastis, lūk – dažas idejas nepārspējami gardām brokastīm.

·       Vienkārši paspēlēt kopīgas spēles – monopolu, riču raču, varbūt mīklu minēšanu

·       Varat pārlapot vecās bildes un kopīgi atcerēties skaistākos mirkļus

·       Vari apmeklēt arī kādu no pasākumiem dažādos Latvijas novados:

Salaspilī tiksies supertēti, būs vērojams spēkavīru šovs, un ielu vingrotāji – pasākums būs bez maksas, tādēļ droši ņem līdzi arī opīti, omi, mammu un visus pārējos! Jūrmalā būs dažādas aktīvās izklaides, Tukumā – dažādas aktivitātes, orientēšanās, brīvā skatuve, tāpat pasākumi notiks arī Preiļos,  Aizkrauklē,  Grenctālē, Vecpiebalgas novads aicina visus uz tēvu dienas pikniku Taurenē, Durbē norisināsies stipro skrējiens, Valmierā būs darbošanās kopā ar zinātkāres centru Zinoo… Aktivitātes notiek visā Latvijā, visas nemaz nevar uzskaitīt!

Savukārt, ja vēlies izbaudīt ko radošu un skaistu – apmeklējiet ar Tēti kopā Jaunmoku pils Dārza svētkus! Te visu dienu būs radošas nodarbes un pasākumi, turklāt pati pils ir kā brīnums, ko ir vērts aplūkot, bet vakarā te koncertu sniegs koris “Maska”.

 

Krāsim sirdssiltumu un vairosim visskaistākās atmiņas, samīļosim šodien savus tētus un pavadīsim šo dienu kopā!