Kā Rīgas dzimšanas dienu svinēsim šogad?

Rīgas svētki 2020

Rīgas svētki jau izsenis ir zināmi ar grandiozām svinībām - vērienīgiem notikumiem krastmalā un pilsētas centrālajos laukumos, dažādām aktivitātēm un, protams, uguņošanas priekšnesumu. Ņemot vērā ierobežojumus, šogad galvaspilsētas dzimšanas dienas svinības, kas notiks no 14. līdz 16. augustam, norisināsies nedaudz mierīgāk, bet tāpēc nebūt garlaicīgāk!

Mobilie un akustiskie koncerti izskanēs visdažādākajos rajonos

Šogad svētku rīkotāji aicina doties izzinošās, relaksējošās, pārsteidzošās un muzikālās pastaigās pa Vecrīgu, pilsētas centru, Jūgendstila Rīgu, Jauno Teiku un gar pilsētas kanālu. Atšķirībā no citiem gadiem svētku apmeklētāji varēs baudīt mobilos un akustiskos koncertus Rīgas centrā un apkaimēs – Sarkandaugavā, Juglā, Arkādijas parkā, Āgenskalnā, Imantā, Kalnciema kvartālā un citviet pilsētā. 

Bērniem interesanta un aizraujoša svētku programma risināsies Spīķeros, taču kopā ar vecākiem mazuļi gaidīti arī Lielajā piknikā Mežaparkā, Aviācijas svētkos Spilvē un citos pasākumos.

Kopumā būs vairāk nekā 50 dažādas svētku norises vietas

Svētku apmeklētājiem būs iespēja pabūt kādā no daudzajām norišu vietām un iesaistīties vairāk nekā 50 dažādās svētku norisēs pilsētas ielās, parkos un laukumos, kanālmalā, kultūras centros, kā arī vērot koncertus tiešraidēs Doma laukumā izvietotajā ekrānā.

Svinētājus aicina doties nesteidzīgās, izzinošās pastaigās

Šogad svētkos rīdzinieki un pilsētas viesi ir aicināti doties nesteidzīgās pastaigās, iepazīstot savu Rīgu, apmeklējot pilsētas dažādās apkaimes, tiekoties ar iemīļotiem skatuves māksliniekiem, kopā ar draugiem ejot ekskursijās, baudot galvaspilsētas restorānu un kafejnīcu viesmīlību, kā arī piedaloties sporta aktivitātēs.

Atceries par piesardzību!

Svētku organizatori aicina pasākumu rīkotājus un apmeklētājus ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un Slimību profilakses kontroles centra rekomendācijas saistībā ar COVID -19 izplatību. Svinēsim svētkus atbildīgi!

Augusta sākumā mājas lapā www.rigassvetki.lv tiks publicēta pilna Rīgas svētku programma.