Kā sagatavoties randiņam - padomi no francūzietēm

Photo by Huy Phan on unsplash.com

Francūzietes nekļūst resnas – tāpēc esam iemācījušās pārņemt viņu ēšanas paradumus, lai notievētu un saglabātu slaidu augumu bez mokošām diētām un drastiskiem ierobežojumiem. Varbūt šīm valdzinošajām dāmām ir arī kāds padoms, ko ņemt vērā, kad šķiet – nav nekā sarežģītāka par sagatavošanos randiņam un labāk vakarus pavadīt mājās ar kaķi?

Harper’s BAZAAR uzrunāja īstas francūzietes un saņēma ieteikumus par to, kā francūzietes krāsotos, ko vilktu mugurā un kā izturētos, dodoties uz romantisku tikšanos:

Kosmētika un smaržas

  • Grimam jābūt pēc iespējas dabiskākam – viegli izcel acis, izmantojot tikai skropstu tušu un uzklāj mazliet sārtuma vaigiem. Lūpu krāsa ir riskanta, jo, lai gan pievērsīs uzmanību lūpām, liks vīrietim padomāt divreiz, pirms tevi noskūpstīt.
  •  Izvēlies vienas smaržas, kas tevi raksturo. Atceries tās turpmāk izmantot katru reizi, kad tiecies ar konkrēto cilvēku - šis aromāts viņam asociēsies ar tevi un to sajūtot, pat ja nebūsi blakus, viņš iedomāsies par tevi.

Apģērbs

  • Nepārpucējies tā, lai vīrietim uzreiz būtu skaidrs, ka par visām varītēm centies iepatikties un randiņa beigās esi gatava nonākt viņa gultā vai vest viņu uz savējo. Ja tev patīk valkāt kleitas, izvēlies to, kurā jūties visērtāk – nav nepieciešams speciāli meklēt īsāko un apspīlētāko.
  • Izkop savu individuālo stilu un radi kleitas modeli, kas tev piestāvēs vislabāk, dodoties pie šuvējas. Vairāk par to, cik vērtīgi ir atrast prasmīgu šuvēju, lasi šeit 
  • Dziļš dekoltē neatstāj daudz vietas iztēlei. Atsegts kakls vai pleci, vai izgriezums uz muguras ir daudz interesantāks un jutekliskāks.
  • Džinsi, kas tev piestāv un piegulošs vienkrāsains T-krekls ir laba izvēle, ja neesi kleitu un svārku cilvēks. Kā izvēlēties pareizo džinsu modeli – lasi šeit 
  •  Ar džinsiem vari kombinēt arī vīriešu kreklu, kam atstāj neaizpogātas divas augšējās pogas. Tas radīs iespaidu, ka esi sieviete, kura pati sev rada noteikumus, nevis seko sabiedrības uzliktajiem- dumpinieces ir ļoti intriģējošas jebkura vīrieša acīs.

Uzvedība

  • Smaidi un izliecies, ka līdz galam nesaproti vīrieša mājienus vai atklātos uzmanības apliecinājumus – mazliet sapņainuma un naivuma tikai padara valdzināšanas procesu   interesantāku.
  • Ja nesajuti dzirksti vai īstās vibrācijas – francūzietes dod atļauju rīkoties tāpat kā uzvedas gļēvi vīrieši un vienkārši pazust, neatbildot uz telefona zvaniem un ziņām. Vari arī smalki attraukt – varbūt citreiz. Tomēr, ja domā par savu latvietes karmu un otra cilvēka jūtām – esi godīga, bet pieklājīga. Randiņa beigās nostājies tādā attālumā, lai vari paspiest viņam roku, pasakies par kopā pavadīto laiku un piebilsti, ka šeit nu jūsu ceļi šķiras.