Kad Latvijas pilsētās tiks iedegtas svētku egles?

pixabay.com

Šajā nedēļas nogalē tiek atzīmēta Pirmā advente, kas nozīmē, ka līdz Ziemassvētkiem vairs nemaz nav tālu un Latvijas pilsētās jau tuvākajā laikā tiks iedegtas svētku egles. Lielā daļā no pilsētām paralēli svētku eglītes iedegšanai, notiks arī svētku tematikai veltīti pasākumi.

Rīga:

Rīgā, Doma laukumā svētku egle tiks iedegta 1. decembrī pulksten 17.00 . Doma laukumā sanākušos priecēs muzikālais iestudējums ‘’ Rūķu pilsētas stāsts’’, ‘’ MOMO’’ priecīgās bērnu dziesmas un kora ‘’Universum’’ skanīgās balsis.

Daugavpils:

Daugavpilī svētku egle tiks iedegta 3. decembrī pulksten 16.00  Vienības laukumā, šajā laikā tiks atklāts arī pilsētas ‘’ Rūķu namiņš’’.

Jēkabpils:

Jēkabpilī pilsētas eglīte tiks iedegta 6. decembrī plkst 17.00 Vecpilsētas laukumā. Varēs vērot arī Ziemassvētku uzvedumu ‘’ Sīkstuļa Ziemassvētki’’ .

Jelgava:

Jelgavā egles iedegšana un Ziemassvētku tirdziņš norisināsies 1. decembrī Hercoga Jēkaba laukumā, jau no pulksten 15.00.

Jūrmala:

Jūrmalas pilsētā, Dzintaru Mežaparkā 1. decembrī notiks izklaidējošs pasākums ģimenēm ar bērniem – ‘’ Gaismas svētki’’. Pasākums norisināsies no pulksten 16.00 – 19.00

Liepājā:

Liepājā eglītes iedegšanas pasākums norisināsies 1. decembrī, Rožu laukumā plkst.17:00. Paredzēts krāšņs mūzikls ar Skaistuli un briesmoni, tējas istaba. No pulksten 16.00 – 19.00 būs iespēja tikties ar Ziemassvētku vecīti.

Rēzekne:

Rēzeknē, Festivāla parkā svētku eglīte tiks iedegta 8. decembrī pulksten 17.00. Varēs vērot muzikālo piedzīvojumu ‘’ Mirdzošais prieks’’, kā arī satikt Ziemassvētku vecīti. No pulksten 16.00 darbosies svētku tirdziņš.

Valmiera:

Valmierā, Ziemassvētku egle pilsētas centrā tiks iedegta 6. decembrī plkst. 17.30. Ikviens būs mīļi aicināts piedalīties Ziemassvētku vecīša deju skolā un citās jestrās aktivitātēs.

Ventspils:

Ventspilī svinīgā svētku egles iedegšana notiks 30. novembrī pulksten 17.00 Lielajā laukumā. Pie ventspilniekiem 30. novembrī ciemosies Rūķu ciema rūķi, iemīļotais sniegavīrs Olafs un citi viesi, kuriem šis ir gaidītākais gada notikums! Ar skanīgām dziesmām par Ziemassvētku sajūtas radīšanu parūpēsies popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņi. Pasākumā ar svētku uzrunu piedalīsies arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Pēc tās svinīgi tiks iedegta Svētku egle