Kādas attīstošās rotaļlietas pirkt bērniem?

foto: unsplash.com

Tuvojās Ziemassvētki. Laiks, kuru visvairāk gaida tieši bērni un kurš nereti ļoti satrauc vecākus, jo jāpiedomā kādas dāvanas mazajiem pirkt, lai tās ne tikai sagādātu prieku, bet arī būtu kvalitatīvas un izglītojošas.

Kāpēc bērniem nepieciešamas attīstošās rotaļlietas?

Atkarībā no rotaļlietas principa, ar tās palīdzību mazulis attīsta tausti, valodu, atmiņu, apgūst jaunus vārdiņus un citas ļoti svarīgas prasmes. Vecāki bērni ar attīstošo rotaļlietu palīdzību var mācīties lasīt, skaitīt un izzināt pasauli.

Kur pirkt attīstošās rotaļlietas?

Pirms iegādāties attīstošās vai jebkādas citas rotaļlietas, ir svarīgi pārliecināties par to, vai tās būs bērnam drošas. Lai rotaļlietu varētu uzskatīt par drošu, vispirms jānoskaidro vai tā ir bērna vecumam atbilstoša, kā arī jābūt pārliecinātam par to, ka rotaļlietas ražotājs un pārdevējs ir uzticams.

Kas jauns attīstošo rotaļlietu piedāvājumā?

‘’Mnogoknig’’ veikalos un interneta veikalā ļoti plašā klāstā pieejamas augstas kvalitātes attīstošās rotaļlietas dažādu vecumu bērniem un mazuļiem. Kā atklāj, ‘’Mnogoknig’’ pārstāvji, starp attīstošajām rotaļlietām, dažas pēdējā laikā ieguvušas īpaši lielu popularitāti:

Gudrais pīlēns – šī ir rotaļlieta sevī ietver sešas dažādas apmācību funkcijas un vairāk nekā 50 skaņu celiņus. Rotaļlietas skaņas ieraksts ir augstā HD kvalitātē. Gudrais pīlēns mazulim palīdzēs iepazīt 15 dzejolīšus, 10 bērnu pasakas, 13 jautras dziesmiņas un 10 ‘’mēles mežģus’’ . Rotaļlieta ir izgatavota no pārtikas silikona un ir bērnam pilnīgi droša. Tāpat kā Gudrais pīlēns, lielu popularitāti ieguvusi arī rotaļlieta Gudrais pingvīniņš. Šai rotaļlietai ir tādas pašas funkcijas, kā Gudrajam pīlēnam, atšķiras vien saturs.

Attīstošais loto – ‘’Mnogoknig’’ plašā klāstā iegādājamas visdažādākās galda spēles gan latviešu, gan krievu valodās. Ļoti lielu pircēju popularitāti iemantojis attīstošais loto. Atkarībā no bērna interesēm, iespējams iegādāties dažādus attīstošā loto veidus – ‘’ Augu ābece’’, ‘’ Darbarīku ābece’’, ‘’ Dzīvnieki’’, ‘’ Mācīsimies skaitīt’’, ‘’Profesiju ābece’’ un ‘’Transporta ābece’’

Apmācību kartiņas un krāsojamās grāmatiņas- krāsojamās grāmatiņas savu popularitāti nezaudē. ‘’ Mnogoknig’’ piedāvā iegādāties visdažādāko tematiku krāsojamās grāmatiņas gan meitenēm, gan zēniem, kuras nereti papildinātas ar bērnu tik iemīļotajām uzlīmēm. Pirmsskolas vecuma bērniem ļoti piemērotas būs apmācību kartiņas, ar kuru palīdzību var apgūt jaunas zināšanas visdažādākajās jomās.

‘’Mnogoknig’’ veikalos  pieejamas arī grāmatiņas – rotaļlietas, galda spēles, mīkstās rotaļlietas un daudzas citas preces bērnu attīstībai un priekam. Un, protams, ļoti plašā klāstā šeit iegādājamas arī visdažādākās grāmatas gan bērniem, gan arī viņu labu literatūru mīlošajiem vecākiem