Kādos gadījumos Jaungada naktī drīkstēs šaut salūtu?

Salūts, Photo by Elisha Terada on Unsplash

Saistībā ar Valdības noteiktajiem ierobežojumiem, Jauno gadu sagaidīsim klusāk kā ierasts. Publiskie pasākumi nenotiks, pašvaldības uguņošanu nedrīkstēs organizēt, savukārt iedzīvotājiem ir jāievēro komandantstunda. Valsts Policijas paŗstāvis Normunds Kapsis preses konferencē 30.decembrī informēja, ka, ja privātpersona atrodas savā privātmājas teritorijā, tad nav aizliegts iziet laukā savā teritorijā un, netiekoties ar citiem cilvēkiem, šaut salūtu. Acinām darīt to droši! Lasi: Kas Tev jāzina par pirotehnikas lietošanu?

Cilvēkiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu namos, gan būs liegts iziet ārā pēc plkst.22:00 un šāda rīcība tiks uzskatīta par likumpārkāpumu ar no tā izrietošajām sekām. Lasi: Cik liels ir sods par komandantsundas noteikumu neievērošanu?

Savukārt daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, kas ir iegādājušies pirotehniku, var izšaut ātrāk, lai līdz plkst. 22:00. Protams, ka ir būtiski ievērot drošības pasākumus - nekādos gadījumos nedrīkst šaut no logiem, balkoniem u.c., tāpat jāraugās, lai salūta šaušanas laikā tiktu ievēroti noteiktie ierobežojumi un nenotiktu arī pulcēšanās.


Sagaidīsim jauno gadu droši! Lai visiem laba veselība!

Lasi arī citus rakstus: