Kāds darba laiks turpmāk būs tirdzniecības centriem?

Photo by Anna Dziubinska on Unsplash

Jau pirms šī lēmuma, iestājoties ārkārtas situācijai, daudzi veikali ir ziņojuši par ikdienas darba laiku maiņu. Tādēļ, pirms apmeklēt lielveikalus, ir vērts noskaidrot, vai kārotais veikals vispār strādā un ir pieejams apmeklētājiem. Daudzi no veikaliem uz ārkārtas situācijas laiku ir slēgti pavisam, citi – strādā saīsinātu darba laiku.

Kā vēsta portāls lsm.lv, valdība 24.martā vienojās, ka nedēļas nogalēs slēgs tirdzniecības centrus, izņemot pārtikas veikalus, veterinārās aptiekas un veikali, aptiekas, optikas un būvniecības veikalus. Savukārt Finanšu ministrs Jānis Reirs LTV1 Panorāmā stāsta, ka tirgu darbība pašlaik nav apturēta, par to pagaidām nav vēl lemts.

Aicinām sekot lielveikalu aktualitātēm un darba laikiem, jo informācija ir mainīga. Zemāk piedāvājam dažus no tiem:

  • Tirdzniecības centrs “Spice”  informāciju par izmaiņām publicējis savā mājaslapā un Facebook profilā.
  • Tirdzniecības centrs “Alfa” par savu aktuālo darba laiku informē sociālajos kontos Facebook un Instagram.
  • “Domina Shopping” aicina sekot aktuālajām izmaiņām veikalu darbalaikos informācijai mājaslapā. Arī šeit daļa veikalu ir pilnībā slēgti, citi – saīsinātu darba laiku.
  • Tirdzniecības centrs “Origo” par izmaiņām informē Facebook kontā, kur regulāri ievieto jaunākās ziņas par konkrētu veikalu darba laiku izmaiņām.
  • Arī Tirdzniecības centrs “Mols”  - izmaiņas publicējuši Facebook, kur norāda plašu sarakstu ar veikaliem, kas mainījuši darba laikus.

Atgādinām, ka, lai pasargātu sevi no vīrusa, izvēlieties veikalu apmeklēt vienanē, nedodoties iepirkties kopā ar visu ģimeni, rūpīgi dezinficēt rokas, kā arī maksājumu veikšanai labāk izmantot maksājumu kartes nekā skaidru naudu, jo Jūsu karti neviens cits rokās nav turējis (atšķirībā no monētām, ko saņemat atlikumā, ja maksājat skaidrā).