Kāds tetovējums ir atbilstošākais tavam Horoskopam?

Cilvēka tetovējums var daudz atklāt par viņa personību, taču pēc astrologu domām, izvēlētie tetovējumi var būt arī Zodiaka zīmes atspoguļojums, jo pastāv zināmas tendences, ko izvēlas dažādu zodiaka zīmju pārstāvji. Ja arī Tu meklē idejas tetovējumam, kāpēc gan iedvesmu nepameklēt kosmosā?  Lūk, kādi tetovējumus izvēlas dažādu horoskopa zīmju pārstāvji:  

Auns, ko pārvalda Marss, Rīcības planēta, izvēlēsies tetovējumu, kas saistīts ar darbību, uzvarēšanu un atrašanos ceļā. Šāds tetovējums būs novietots uz redzamās ķermeņa daļas, piemēram, rokas vai kājas.

Vēršus pārvalda Venera, Mīlestības planēta, tādēļ Vērši ir jutekliski. Viņu tetovējumi var būt vienkārši un estētiski, tiem var būt arī gudri zemteksti. Maza, gandrīz nemanāma sirsniņa uz kakla būs lieliska izvēle vērsim

Dvīņu zīme rada pārliecību un haosu - viņu prāts vienmēr pilns ar svaigām idejām un daudzām iespējām, kuru dēļ izaicinājums ir tikai viena tetovējuma izvēle. Dvīņi vēlas iegūt divējādas lietas vienlaikus – tādēļ arī viņu tetovējumos nereti redzami divi putni vai divi koki uz muguras, rokas vai kakla. Tas netieši atspoguļo viņu iekšējo dubulto dabu. Tāpat dvīnim ir labas komunikācijas spējas un nereti viņš izvēlas likt uz sava ķermeņa iemīļotus teicienus.

Vēzis caur tetovējumiem nereti mēģina parādīt savu lojalitāti. Viņi izvēlas patriotiskus simbolus vai ko īpašu veltītu kādam ģimenes loceklim. Vēžu tetovējumos nereti dominē cilts koks, bērnu, brāļu, vecāku vārdi, dzimtā pilsēta vai ģerbonis un pat militāri simboli un patriotiski attēli, kas liecinās par Vēža piederību un pārliecību.

Lauva ir dinamiska un kaislīga personība. Viņu tetovējumi ir kā slavas dziesma viņu spēkam. Dažkārt Lauvas uz ķermeņa arī tetovē lauvu, tīģeri vai kādu spēcīgu dzīvnieku, kas atgādinās par viņa karalisko dabu. Tāpat Lauvām tipiskāk esot tetovējumos izvēlēties sarkanas vai oranžas krāsas.

Jaunavas ir visdzļākā no zodiaka zīmēm un viņas parasti izvēlas visu vai neko, šim piemēram viņas pieturas arī, izvēloties tetovējumus. Pat, ja Jaunavai būs daudz tetovējumu, tiem būs katram noteikts mērķis vai nodoms.

Svari mēdz atsaukties uz dabas simboliem. Svaru tetovējumos būs ziedi, gulbji un dabas grācija. Svari arī ir attiecību cilvēki, tādēļ dažkārt mēdz uz sava ķermeņa tetovēt arī sirdis un partnera vārdus. Neatkarīgi no tā, kādu dizainu svari izvēlas tetovējumam, viņiem svarīgi, lai tas izskatītos estētiski pievilcīgs.

Skorpioniem arī ir tendence uz “visu vai neko” principu un skorpionu gadījumā tas nereti noved pie tā, ka viss ķermenis noklāts ar tinti. Skorpions ir galējību cilvēks. Skorpioniem ir tendence izvēlētie skorpiona attēlu, ērgļa vai Fēniksa attēlu. Tāpat Skorpionam patiks simboli, kas atgādina, no kurienes viņi nāk un par ko pārvēršas, līdzīgi kā Fēnikss, kas atdzimst no pelniem.

Strēlnieki tetovējumos rāda savu dzīves ceļu. Dažkārt tie ir iedvesmojoši vārdi, citreiz koordinātas vai saraksts ar vietām, kur viņi pabijuši vai dzīvojuši. Tāpat Strēlnieks uz sava ķermeņa mēdz tetovēt arī mērķus un slēptākās vēlmes – kur vēlas nokļūt, par ko kļūt, ko piedzīvot.

Mežāži tetovējumus izmanto, lai parādītu savus mērķus. Viņi visnopietnāk uztver Zodiaka darbību. Mežāzis nereti izvēlēsies tetovējumus, kam ir motivējoša loma – piemēram, kāds simbols, kas motivē viņus dzīvot labāk, piemēram, naudas zīme, iņ un jaņ, dzimšanas datums.

Ūdensvīri izvēlēsies unikālu tetovējuma dizainu, nereti paša veidotu, tādējādi paliekot uzticami savam titulam kā “netradicionālākā” un “unikālākā” no visām zodiaka zīmēm. Ūdensvīrs ilgi domās, ko viņi gribētu un veltīs laiku sava oriģinālā dizaina izvēlē vai izstrādē. Ūdensvīra tetovējumos var būt redzami zvaigznāji, dažkārt pat zodiaka zīmes simbols.

Zivis ir ārkārtīgi jutekliskas, nebūs nekas neparasts, ka uz viņu rokas būs ietetovēts partnera vārds vai portrets. Zivis nebaidās no sabiedrības pārmetumiem un vienkārši dara to, ko izjūt par pareizu esam. Zivju tetovējumos nereti figurē ūdens attēli un simboli.

Izvēlēties piemērotāko tetovējumu Tev var palīdzēt arī tetovēšanas salonos esošie bilžu katalogi un meistari. Izstāsti viņiem par savu ideju vai arī palūdz ieteikumus – viņi noteikti padalīsies!